Як переважити двері холодильника. Як переважити двері на холодильнику Індезіт.

Як правило, двері у холодильника навішені з правого боку. Це зручно в більшості випадків. Але як бути, якщо планування кухні така, що двері холодильника при правій навішуванні відкривати незручно або навіть неможливо? Єдиний варіант - переважити двері холодильника на протилежну сторону. Благо, що така можливість закладена в більшості сучасних холодильників.
Вам знадобиться
  • - звичайна і фігурна викрутки
  • - для окремих видів холодильників додатково гайковий ключ №8 або №10
Інструкція
1
Перш за все, упевніться, що у вашого холодильника є можливість перестановки двері. Про це свідчать пластикові заглушки для кріплення ручки і поворотних петель на стороні дверей, протилежної тій, на якій вони навішені, а також на корпусі холодильника. При необхідності додаткових деталей, передбачених заводом-виготовлювачем, при перестановці двері упевніться в їх наявності в комплекті приладу до початку монтажу.
2
Вимкніть холодильник, звільніть полички на дверцятах і зніміть їх на час монтажу. Демонтуйте ручку дверцят і відкладіть в сторону. При наявності заглушок на болтах, що кріплять двері, обережно зніміть їх за допомогою плоскої викрутки. Притримуючи дверцята, відверніть кріплення дверцята з боку холодильника. Зніміть дверцята і акуратно покладіть її на підлогу.
3
Відверніть поворотні петлі від дверцят. Зніміть заглушки отворів під петлі з протилежного боку двері і встановіть їх в ті отвори, в яких знаходилися кріпильні болти до цього.
4
Потім, якщо для того, щоб переважити двері холодильника, заводом-виготовлювачем передбачено ті ж самі петлі, прикрутите їх до дверцят дзеркально протилежно попередньому їх положенню. Якщо ж для протилежної навішення застосовуються інші деталі, звіртеся з інструкцією по експлуатації.
5
Знайдіть на корпусі холодильника заглушки під кріплення поворотних петель з лівого боку холодильника. Вийміть їх і переставте в використовувані до цього отвору з правого боку. Підніміть дверцята, призначте її до холодильника і прикрутіть петлі, починаючи з верхніх. При необхідності відрегулюйте їх.
6
Встановіть на нове місце ручку дверей.
7
Зверніть увагу: у деяких моделях холодильників після переважування дверей потрібно також переустановка датчика відкриття дверцят. Для цього також мають бути передбачені монтажні отвори з протилежного нинішнього становища датчика сторони.