Новорічна зачіска дівчинці: Як зробити своїми руками.

Новорічне свято однаково любимо дорослими і дітьми - вибух радості, уявлення, подарунки, веселощі і метушня заряджають усіх позитивними емоціями. Дівчатка, наслідуючи мамам, чепуряться, надягають нарядні сукні і просять зробити їм святкову зачіску .
Інструкція
1
Заплетіть косички. Це зручна і практична зачіска може виглядати святково і незвично, якщо проявити фантазію і прикрасити пасма атласними стрічками, різнокольоровими шнурками, дрібними гумками і т.д. Вплетіть в кіски новорічний «дощик» - яскраві і блискучі іскорки привернуть увагу і додадуть зачісці завзятий вигляд. Якщо у дівчинки романтичний і вишуканий наряд - довга сукня, карнавальний костюм казкової принцеси - то косу слід заплести незвичайним способом. Добре виглядає французьке плетіння, закручені по спіралі прядки, закріплені навколо голови невеликі кіски і т.д.
2
Короткі стрижки можна прикрасити декоративними елементами. Зачесати набік чубчик закріпіть шпилькою-крабиков з крупною бусиною або бісерним плетінням, мереживними вставками. Сформуйте невеликі пучки волосся від однієї скроні через потиличну область до іншого скроні, закріпіть їх невеликими гумками.
3
З довгого волосся можна «скласти» композицію. Шляхом чергування пасм волосся і формування певних ліній можна спорудити на голові «промінчики сонечка», просто переплести химерним чином пасма, скріплюючи хвости біля основи гумками. Тут немає певних правил і все залежить від вашої фантазії - напрямок волосся і способи їх фіксації вибирайте на свій розсуд. Решта вільними кінчики можна підкрутити, скропити різнобарвним лаком або начесать.
4
Підніміть волосся вгору. Зберіть їх в тугий пучок на верхівці, закріпіть хвіст широкою гумкою або обмотайте його гладкою стрічкою, а що залишилися пасма випустіть, накрутите і залиште вільно звисати. Другий варіант - накручені пасма підійміть з двох сторін над скронями, закріпіть їх шпильками або бантами. Сплетіть безліч кісок з волосся, що утворюють високий хвостик - випустіть їх у довільному порядку або вплетені в кожну по шматку дроту, надаючи пасмам неприродний вигин.
5
Використовуйте обідки і обручі. Дитячі аксесуари та прикраси для волосся стануть відмінним доповненням до святкового вбрання - розчешіть волосся, дозвольте їм вільно падати на плечі, а на голову надягніть вишуканий обруч, прикрашений дрібними каменями, квіточками з оксамиту, великими намистинами і т.д.
Новий рік - це особливе свято для всіх, але найбільше його чекають діти. Значить, зробіть цей день незабутнім: прикрасьте будинок, не забудьте і про вашу маленьку принцесу. Знайдіть трохи вільного часу, щоб зробити новорічну зачіску дівчинці.
Інструкція
1
Розчешіть волосся дівчинки, розділіть їх на дві половини і зберіть в два тимчасових хвостика. Потім розділіть ще на дві частини, їх вийде чотири. Потім зробіть ще кілька проборов - вісім частин. З'єднайте всі хвостики між собою по колу за допомогою резіночек. Таким чином, у вас вийде зачіска, схожа на сніжинку. Щоб вона була новорічної, вплетені в хвостики дощ або мішуру.
2
Розчешіть волосся і розділіть їх на три частини, зав'яжіть тимчасові хвостики. Передні зони розділіть ще на вісім частин - у кожній по 4 хвостика, але затягуйте їх сильно. З'єднайте хвостики між собою навхрест, зберіть разом по чотири. Решта кінці можете обмотати великий гумкою, або зібрати шпильками, надіньте ще резіночек. Підбирайте резиночки за кольором до плаття або скористайтеся першим варіантом - вплетіть дощ і мішуру.
3
Розчешіть волосся, розділіть їх на дві половини, зробивши посередині голови рівний проділ. Зберіть волосся в два хвоста і зафіксуйте кожен міцною гумкою. Розділіть хвостик на кілька пасом, закріпіть їх дрібними резиночками. Далі з'єднайте пасма разом великий гумкою і знову розділіть на дрібні. Таких «кишень» може бути декілька, все залежить від довжини волосся.
4
Вставте в кожен кишеню декоративну деталь, можете використовувати пластмасові футляри від кіндер-сюрпризу. Зафіксуйте футляр так, щоб він не випав і не переміщався. Прикрасьте хвостики стрічками, підберіть їх за кольором до «футляру» або зробіть різнобарвними. Зауважте стрічки нагорі хвоста, простягніть їх по всій довжині волосся, прикрасьте бантиками кінчики хвостиків.
Корисна порада
При виборі резіночек, стрічок та інших аксесуарів враховуйте колір сукні, загальне поєднання з нарядом. Врахуйте колір символу наступаючого нового року.