Як наносити рум'яна в залежності від форми обличчя.

Взявши в руки рум'яна і зробивши всього кілька легких рухів, жінка здатна в одну мить змінити свою зовнішність. Хоча використання рум'ян не рахується обов'язковим, цей спосіб корекції форми особи дійсно можна назвати ефективним і легким.
Вам знадобиться
  • - рум'яна;
  • - дзеркало;
  • - кисть для макіяжу.
Інструкція
1
Наносите рум'яна таким чином, щоб підкреслити достоїнства особи і, по можливості, приховати його недоліки. Попередньо визначте тип свого особи і наносите весь макіяж відповідно з цією особливістю. Обов'язково враховуйте тон своєї шкіри і колір волосся.
2
Овальная форма особи вважається ідеальною, тому до нього можна підібрати найбільшу кількість варіантів макіяжу. Щоб надати макіяжу ніжність і легкість, скористайтеся сухими рум'яна ми світлих відтінків. Лінія має бути неширока. Нанесіть рум'яна вертикальним рухом по западинах, які утворюються, якщо ви втягніть щоки. Для вечірніх виходів вибирайте рум'яна більш насиченого тону. Наносите їх ближче до внутрішньої частини скул і розтушовуйте за допомогою великої кисті. Так риси особи виділятимуться яскравіше, що буде гармоніювати з усім вашим вечірнім чином.
3
Щоб візуально скорегувати трикутне обличчя і надати йому овальну форму, акцентуйте область щік за допомогою темних рум'ян. Нанесіть їх у формі невеликих ромбів. Злегка доторкніться пензлем скронь і підборіддя. Розтушуйте.
4
Прямокутна або квадратна форма особи коригується рум'яна ми, нанесеними у вигляді перевернутого трикутника, вершиною якого є куточки губ. Ведіть контурну лінію до скронь. Користуйтеся при цьому не занадто великий пензлем. В даному випадку рум'яна не слід сильно розтушовувати, контур повинен бути достатньо чітким.
5
На круглому обличчі найчастіше намагаються скорегувати форму щік. Для цієї мети користуйтеся рум'яна ми більш насичених відтінків. Контурну лінію наносите чітко, розтушовуйте дуже легко. Крім того, намагайтеся не використовувати рум'яна з перламутром, т.к. додатковий блиск відображає світло і може тільки підкреслити зайву округлість особи .
6
На обличчя трапецієподібної форми наносите рум'яна поперечними мазками переважно темних відтінків від середини очей до скронь. Це значно «полегшить» нижню частину особи і візуально скоректує його форму.