Як надіти запонки. Як одягати запонки на сорочку.

Запонки прийнято надягати не тільки по особливо урочистих випадках. Адже цей аксесуар вигідно підкреслює імпозантність та шарм чоловіки в будь-якій ситуації. Але, на жаль, з мистецтвом правильно одягати і носити їх, знайомі не все.
Вам знадобиться
  • - запонки;
  • - сорочка.
Інструкція
1
Для того щоб носити запонки, купите сорочку з подвійними французькими манжетами, на яких є спеціальні прорізи. Не вибирайте сорочку із занадто довгими рукавами: демонструвати запонки вважається поганим тоном. Манжета повинна виглядати з-під рукава піджака не більше ніж на 2 сантиметри.
2
Виберіть запонки. Вони повинні бути зроблені з того ж матеріалу і бути того ж кольору, що й інші аксесуари - затиск для краватки, годинники, запальничка. А всі вони разом - підходити до костюму по стилю і кольору. Не вибирайте запонки в старовинному стилі до молодіжного поряд або дешеві запонки до дорогого костюму.
3
Запонки можуть бути симетричними і асиметричними. Обидві частини симетричних - лицьова і застібка - виглядають однаково. Однак розібратися, де у цього аксесуара застібка, а де - лицьова частина, набагато простіше, якщо вибрати асиметричні запонки.
4
Моделі запонок можуть різнитися і залежно від механізму їх закріплення. Найпростіший в застосуванні і найпоширеніший - це звичайний обертовий штирок, хоча бувають запонки з замочками або ланцюжками.
5
Ретельно вимийте руки перед тим, як надягати запонки, щоб не забруднити рукава сорочки. Візьміть сорочку з подвійними манжетами і надіньте її, подверніте одну манжету так, щоб можна було поєднати чотири прорізи. Візьміть одну запонку, поверніть застібку перпендикулярно манжеті. Акуратно протягніть її через все прорізи, від лицьової сторони сорочки до зворотньої, застібкою вперед. Зафіксуйте запонку, повернувши застібку у вихідне положення. Ті ж маніпуляції виконайте і з другою запонкою.
6
Якщо вас не вийшло надіти запонки самостійно, попросіть когось, хто постійно носить їх, показати вам, як це робиться. Або ж попросіть надіти і закріпити їх на манжетах вашої сорочки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=upQXBhkwHzU