Як залучити в будинок достаток.

Безліч народних прикмет допомагають людям в залученні матеріального достатку в будинок . Крім цього існують і деякі прості правила, які сприяють стати багатшими. Вірити в них чи ні - рішення індивідуальне. У кожному разі, знання подібних прийме ще нікому не завадило.
Інструкція
1
Для залучення матеріального достатку в будинок розкладіть по всіх кутках монетки. Тільки не чіпайте їх після цього.
2
Якщо в будинок прийшли великі гроші (зарплата, премія, спадщину і т.д.), одну купюру обов'язково відкладіть, і ніколи не розмінюйте її. Саме вона буде притягувати гроші в будинок .
3
Манікюр та просту обробку нігтів робіть тільки по вівторках і п'ятницях. Саме так говорить одна з народних прикмет для залучення достатку в будинок .
4
Для залучення великих грошей увечері, на молодому місяці, погладжуючи сірого кота, говорите: «Котешок-баюшок, дай нам грошиків більшенькі».
5
Для того щоб в новому році в будинок прийшов достаток, зустрічайте 1 січня з гарною зачіскою, білих колготках і новому нижній білизні. На стіл приготуйте не менше семи різних страв, які обов'язково спробуйте самі. А на стілець собі покладіть сім монеток, які після бою курантів роздайте своїм близьким і знайомим.
6
Увечері, на зростаючому місяці, займіть велику суму грошей. А віддайте борг теж ввечері, але при убутній місяці, дрібними купюрами.
7
Якщо прогулюючись по лісі, ви почули зозулю, обов'язково подзвенить монетками. Так ви залучите достаток в будинок .
8
За три дні до повного місяця розстеліть на стіл білу нову скатертину і покладіть під неї велику купюру.
9
Ніколи не витрачайте всі гроші до останньої монетки. У гаманці завжди повинна залишатися як мінімум одна купюра, тільки не з думкою, що це на «чорний» день. Нехай це буде приманка для грошей.
10
Ні в якому разі не підбирайте монети на вулиці, особливо якщо вони лежать на перехресті. Піднявши їх, ви ризикуєте втратити і достаток, і здоров'я.
11
Після того як ви проводили гостей, крихти зі столу витрусіть на вулицю, щоб достаток ніколи не виводився.
12
Перед кожним прийомом їжі з'їдайте по невеликому шматку хліба з сіллю. Ця прикмета на добробут і достаток.