Як пити антибіотик при запаленні легенів.

Пневмонія або запалення легких - це серйозне захворювання, при якому самолікування неприпустимо. Незалежно від форми і збудника хвороби для повного одужання необхідна антибактеріальна терапія.
Інструкція
1
Перше, що слід зробити при підозрі на пневмонію - звернутися до лікаря, здати кров на аналіз і зробити рентгенографію легких . Це допоможе визначити вид і форму хвороби і призначити не тільки антибактеріальний препарат, але і супутнє лікування. Не відмовляйтеся від госпіталізації, якщо лікар наполягає на внутрішньом'язовому або внутрішньовенному введенні антибіотиків . Лікування в домашніх умовах можливо лише в незапущених випадках.
2
Якщо вам призначені антибіотики пеніцилінової групи («Ампіцилін», «Амоксиклав», «Аугментин» і т.д.), при нимайте їх курсом тривалістю не менше 7-10 днів. Доза ліків залежить від вашої ваги, а кратність при ема повинна становити не менше 3-4-х разів на добу. Дотримуйтесь рівні тимчасові інтервали між при емом таблеток, пийте їх за годину до або відразу після їди.
3
Препарати фторхінолонової групи найбільш ефективні для лікування бактеріальної пневмонії. Тому якщо лікар призначив вам один з таких засобів - «Авелокс», «Левофлоксацин», «Моксімак» - пийте його один раз на добу протягом 10-14 днів. Перераховані ліки заборонені до при трансформаційних змін в педіатричній практиці і під час вагітності.
4
Якщо вам призначені антибіотики з групи цефалоспоринів («Супракс», «Зіннат», «Аксетін», «Зинацеф» і т.д.), при нимайте їх 2-3 рази в добу (залежно від тяжкості стану та рекомендацій лікаря) протягом двох тижнів. Пийте ліки відразу після їди, рясно запиваючи водою.
5
Якщо лікар рекомендує лікуватися препаратом на основі азитроміцину («Сумамед», «Хемомицин» і ін.), Пийте його один раз на добу курсом до 10 днів. Таблетку при нимайте через 2 години після при ема їжі або за годину до нього.
6
В процесі лікування (на 3-5 добу) відвідайте лікаря повторно. Якщо він вважатиме лікування малоефективним, антибактеріальний препарат може бути замінений.