Як зробити ігровий майданчик на дачній ділянці. Як зробити стрітбольний майданчик на дачі.

Власна ігровий майданчик - мрія кожної дитини. Тут можна бігати, стрибати, шуміти, не боячись що-небудь розбити або перешкодити сусідам. Якщо у вас є дача, обов'язково виділіть дитині власну територію. Звичайно ж, її доведеться належним чином обладнати, щоб дитячий майданчик була красивою, зручною і безпечною.
Інструкція
1
Оберіть місце для майданчика. Діти, які грають на ній, будуть шуміти. Тому не варто розміщувати її прямо під вікнами будинку. Непогано, якщо на майданчику є старі дерева - вони дають тінь, крім того, їх можна використовувати при будівництві різних конструкцій. Чи не засаджують місце для ігор рослинами - клумби і рабатки розміщуйте подалі.
2
Не захаращуйте площадку будовами. Тут має бути багато місця, причому не тільки для статичних, але і для рухливих ігор. Конструюйте ігрову площадку «на виріст» - малюк, якому поки цікаві лише пісочниця і надувний басейн, росте швидко. Дуже скоро йому будуть потрібні канати для лазіння і баскетбольний майданчик.
3
Без пісочниці не обійтися. Але недостатньо просто висипати пісок - намокнувши і змішавшись із землею, він швидко перетвориться в бруд. Організуйте пісочницю за правилами. Зніміть частина грунту, викопайте не надто глибоку яму, наповніть її щебенем і зверху насипте чистий пісок. Тепер вода не буде застоюватися і відразу ж після дощу пісочниця буде придатна до використання. Зверху можна встановити навіс, щоб малюку було комфортніше.
4
Встановіть на майданчику стандартні гойдалки, гірки та інші конструкції з міцного пластику. Об'єднуйте їх із саморобними елементами з природних матеріалів. Наприклад, Обгородіть пісочницю колодами, з спилов колод можна викласти і доріжки. Забезпечте місця для лазіння, уклавши під ними «подушку безпеки» з піску. Не ставте мотузкові сходи, гойдалки, шведські стінки на асфальтованих або мощених майданчиках.
5
Обов'язково обладнайте будиночок для ігор. Постарайтеся, щоб він не тільки красиво виглядав, але був зручним всередині. Щоб у будиночку не було сиро і холодно, розмістіть його на сонячному місці, краще всього на гірці, яку легко зробити самостійно. У такому будинку не застоюється волога після дощу. Дітям постарше сподобається будинок на дереві, в який можна забиратися по мотузяній драбині. Для будівництва виберіть старе, але міцне дерево з розкидистою кроною.
6
Частина площадки Замостя - дітям буде зручно грати в м'яч або кататися на роликах і велосипедах. Непогано виглядає і газон або луг, який доведеться регулярно стригти. Комбінуйте покриття - чим більше на майданчику різних поверхонь, тим краще. Якщо дитячий майданчик розташована поруч з парканом (бажано, високим і суцільним), пристосуйте його в якості поверхні для малювання або графіті.
7
Не забудьте про тихі заняття - обладнайте неподалік альтанку для настільних ігор і читання. Якщо у вас кілька дітей різного віку, створіть для них зручні куточки. Тоді малюки не будуть заважати старшим, і кожна дитина зможе не тільки грати на майданчику самостійно, але і запрошувати своїх друзів.