Як вибрати лікаря - педіатра.

Педіатр спостерігає дитини від народження до 18 років, від його професіоналізму залежить здоров'я пацієнта не тільки в цей часовий проміжок, але і протягом усього подальшого життя. Саме тому дуже важливо приділити увагу підбору даного фахівця.
Інструкція
1
Незалежно від того, де ви збираєтеся спостерігати дитини, в муніципальному медичному закладі або в приватній клініці, важливо вибрати фахівця, якому ви будете повністю довіряти. Зберіть відгуки про педіатрах, які консультують дітей ваших знайомих. Можливо, хтось задоволений своїм лікарем і порекомендує його вам. Якщо ви плануєте спостерігатися в поліклініці за місцем проживання, розпитайте мам, що сидять біля кабінетів, чи задоволені вони дільничним фахівцем. Нерідко важливу інформацію можна знайти в інтернеті на форумах для батьків.
2
Чималою перевагою є готовність фахівця консультувати у вас на дому, в тому числі у вихідні дні. Якщо дільничні педіатри зобов'язані відвідати хвору дитину, то не кожен дитячий лікар крупної лікарні або приватної клініки має можливість прийти до вас додому. Віддайте перевагу тому педіатра, який готовий завжди бути на зв'язку.
3
Віддайте перевагу лікаря, який має великий досвід роботи з дітьми. Такий фахівець, як правило, швидко налагоджує контакт з дитиною, може знайти підхід навіть до найкапризнішому непосиді, має свої хитрощі, що дозволяють умовити переляканого малюка на неприємну процедуру. Зверніть увагу на те, як малюк реагує на обраного лікаря . Іноді діти з недовірою ставляться навіть до найпрекраснішого фахівця.
4
Запитайте у лікаря , який тип лікування він практикує. Існують фахівці, що призначають мінімум препаратів навіть при важких захворюваннях, а є ті, які виписують жмені ліків при звичайній застуді. Постарайтеся знайти лікаря , який дотримується золотої середини у своїх призначеннях.
5
Дізнайтеся, як часто обраний фахівець проходить курси підвищення кваліфікації. Інформацію про це можна отримати у адміністратора клініки або завідуючої муніципальним лікувально-профілактичним закладом.