Як пофарбувати арку.

Останнім часом найбільшої популярності набули арочні двері. Такі двері надають інтер'єру квартири витонченість і вишуканість, а так же підкреслюють ваш індивідуальний стиль. Арки можна зробити самим, підібрати вже повністю готову або ж купити незабарвлену арку і самостійно пофарбувати її в потрібний колір. Щоб фарба лягла рівно, без будь-яких розлучень, необхідно дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - наждачний папір;
  • - алкидная грунтова фарба;
  • - фарба;
  • - пензлик або пульверизатор;
  • - ватяний тампон;
  • - лак.
Інструкція
1
Очистіть арку від виробничого пилу. Приберіть всі нерівності і обробіть краю наждачним папером.
2
Нанесіть на виріб один шар грунтовки. Найкраще для цієї мети підходить алкидная грунтувальна фарба. У тому випадку, якщо у вас її немає, то розбавте звичайну алкіду фарбу уайт-спиртом на 10 або 15%.
3
Нанесіть основну фарбу невеликим шаром. Найкраще це робити за допомогою пульверизатора - це дозволить фарбі лягти рівномірно. Крім цього можна скористатися звичайною невеликий пензликом з коротким напівтвердим ворсом. Під час фарбування стежте, щоб виріб знаходилося в горизонтальному положенні. Надлишки фарби обов'язково видаляйте, в іншому випадку можуть утворитися патьоки.
4
Зачекайте, коли перший шар фарби злегка підсохне, і повторно нанесіть другий шар. Не поспішайте і акуратно робіть невеликі мазки. Слідкуйте за тим, щоб фарба не розтікалася, для цього потримайте пензлик деякий час над банкою - в результаті надлишки фарби стекут з пензлика назад.
5
Дайте час, щоб арка встигла повністю висохнути. Зазвичай на це потрібно близько 10-15 годин. Як тільки фарба висохне, арку можна монтувати.
6
При бажанні пофарбовану арку можна обробити лаком. Для цього змочують ватний або поролоновий тампон і плавними рухами, злегка натискаючи, проводять їм по виробу, кожен раз залишаючи за собою лакову смужку. Намагайтеся робити так, щоб смужки стикалися один з одним лише краями. Як тільки ви завдасте шар лаку - дайте йому час, щоб він просох. І тільки після того як він остаточно висохне, можна повторно нанести ще один шар.
Зверніть увагу
Встановлювати арку можна через декілька днів після фарбування та обробки лаком. Покривати фарбою вже встановлені арки небажано.