Як вивести плями від поту. Як прибрати розводи від поту.

Жовтуваті плями від поту псують одяг, порушують структуру тканин, їх добре видно на білій і світлому одязі. Вивести плями від поту можна різними способами - все залежить від типу тканини і давності плям.
Вам знадобиться
  • - мило
  • - оцет
  • - кухонна сіль
  • - нашатирний і звичайний спирт
  • - перекис водню
  • - мука
  • - бензин
  • - нашатирний спирт, денатурат і ацетон
  • - курячий жовток
Інструкція
1
Для початку одяг слід попрати в пральній машинці з застосуванням спеціальних засобів. Що залишилися плями підлягають виведенню. Замийте плями мильним розчином. Спробуйте видалити пляму, потерши його в теплій воді з милом. Боротися з рештою плямами доведеться поетапно.
2
Оцет - змішайте півсклянки води з чайною ложкою оцту і потріть розчином пляму. Оцет може змінити колір одягу, тому застосовуйте його акуратно.
3
Куховарська сіль - міцно розлучена сіль добре справляється з плямами на кольоровий одязі, шовкових тканинах. М'яко впливаючи, вона не порушує структуру тканини, зберігає колір і видаляє жовтуваті розводи.
4
Спирт - суміш звичайного і нашатирного спиртів нанесіть на невеликий шматочок тканини, промокніть їм пляма, зачекайте кілька хвилин і прополощіть тканину водою.
5
Перекис водню - підходить для білих тканин. Обробіть пляма під променями сонця, промийте водою, обсушити і присипте борошном.
6
Бензин - ватяну паличку занурте в бензин і обробіть пляма. Протріть місце видалення нашатирним спиртом і прополощіть одяг. Якщо вивести плями від поту неякісно, то залишаться розводи і контури, які доведеться видаляти ще раз.
7
Виводите плями з кольорових тканин щадними способами. Натріть пляму від поту шматочком сухого мила, розташувавши тканину на гарячому прасці. Завершіть процедуру вологою чищенням.
8
Змішайте нашатирний спирт, денатурат і ацетон і змочіть розчином пляму. Спосіб підходить для кольорових, міцно забарвлених тканин.
9
Суміш з курячого жовтка і денатурату нанесіть на пляму, залиште до утворення скоринки. Акуратно зскребете її тупим металевим предметом і прополощіть одяг. Якщо жовток погано видаляється, то підігрійте гліцерин і, змочуючи пляма, видаліть сліди.
10
Для видалення плям з синтетичних тканин досить прання. Замочіть одяг в теплому мильному розчині, потім виперіть руками з використанням порошку або звичайного господарського мила.