Як потрапити до Гарварду.

Вступити в Гарвард - це означає наполовину зробити собі кар'єру. Адже Гарвард ський університет - один з найпрестижніших університетів у світі. Його випускники цінуються і в Індії, і в Росії, і в Європі, не кажучи вже про США. Вступити туди дуже складно, всього 2000 щасливчиків з усього світу щороку стають студентами Гарвард а. Але якщо враховувати правила вступу і слідувати рекомендаціям, то можливо саме ви опинитеся в числі студентів Гарвард а наступного року.
Інструкція
1
Надайте приймальної комісії Гарвард а всі необхідні документи. Перш за все це тести SAT I і SAT II. В Scholastic Aptitude Test першого рівня здаються критичне читання, математика і письмо. SAT II є предметним. Можна самостійно вибрати три предмета, які важливі для обраної спеціалізації та здати по ним тести. Прохідний бал в Гарвард е дуже високий, тому до SAT потрібно ретельно підготуватися. За правилами вступу до Гарвард абітурієнт повинен надати атестат про закінчення 11-річного навчання, а також два рекомендаційних листи від своїх викладачів. Вам також необхідно добре володіти англійською мовою.
2
Беріть участь у волонтерських проектах і громадських організаціях в країнах третього світу. Можна допомагати голодним дітям в африканських країнах або вчити неписьменних жінок в Камбоджі. Не забудьте отримати документальні свідчення про свої благородних діях. Приймальна комісія позитивно ставиться до подібних захопленням і заохочує абітурієнтів з міжнародним волонтерським досвідом.
3
Беріть активну участь у громадському та політичному житті країни, де ви живете. Члени приймальної комісії звертають увагу на позакласну активність потенційних студентів і їх зайнятість в різних громадських організаціях. Про ваш членство в партії «Дивані ледарі» краще промовчати.
4
Беріть участь в наукових дослідженнях. На перших порах можна навіть в якості лаборанта або кур'єра. Головне, щоб вчені, у яких ви працюєте, написали вам хорошу характеристику та відзначили ваші заслуги.
5
Поступите в Літню гарвардську школу. Для вступу туди теж потрібно здавати іспити і добре володіти англійською. Вона не дає жодних гарантій на надходження в Гарвард , але там можна отримати непогану академічну підготовку і примелькатися в коридорах навчального закладу. Адже школа знаходиться на території університету і читають там лекції ті ж самі викладачі, що і в Гарвард е.