Як зробити папір. Як вирізати по дереву.

Папір, виготовлений своїми руками, сильно відрізняється від паперу, отриманої шляхом машинної вичинки. Її експлуатаційні властивості набагато нижче. Папір виходить нерівномірна по товщині і консистенції, частіше за все не підходить для друку, але у неї є незаперечне достоїнство - це унікальність. Як би ви не старалися, два ідентичних листа одержати не можна, а це значить, що рукотворна папір в якомусь роді ексклюзив.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - папір;
  • - сітчастий екран;
  • - газети;
  • - вода;
  • - губка.
Інструкція
1
Для початку вам знадобиться зробити екран для паперу, для економії часу готовий екран можна придбати в магазинах типу «зроби сам». Підшукайте підходящу металеву сітку з шириною комірок від 1,5 до 2 см і сітку з більш дрібними осередками. Чим менше осередок сітки, тим краще. Можливе використання москітної сітки. Виріжете два однакових шматка потрібного вам розміру з металевої і москітної сітки. Покладіть сітку з дрібними осередками на металеву і вирівняйте краї. Обклейте всю сітку по краях липкою стрічкою.
2
Вам буде потрібно перетворити обривки паперу в целлюлозную масу. Для цього добре підійде звичайний кухонний блендер. Наповніть чашу теплою водою: трохи більше половини його обсягу. Нарвіть папір на клаптики розміром в пару сантиметрів. Необов'язково використовувати папір одного кольору, ви можете робити і кольорову, так звану дизайнерську папір . Приготувавши потрібну кількість паперу, включите блендер, і почніть поступово додавати папір до досягнення однорідної целюлозної маси.
3
Візьміть широку ємність, підійде звичайний таз, і влийте вміст блендера. Якщо маса вийшла дуже густий, то розбавте її теплою водою і ретельно перемішайте. Перевірте, чи збирається целюлоза на екрані, опустивши його наполовину в розчин. Якщо маса добре пристає до екрану, то занурте екран кілька разів. Розподіліть масу рівномірно по поверхні сітки шляхом похитування екрану. Нахиліть екран, щоб дати воді можливість стекти.
4
Розстелите тканина на рівній поверхні і переверніть на неї екран. Акуратно губкою промокніть тильну сторону, щоб видалити надлишки вологи. Відокремте екран від целюлозної маси. Якщо екран відійшов, то накрийте вийшла папір газетою і тканиною і відправте під прес. Придавите виріб будь плоскою поверхнею. Обережно відокремте папір від тканини і дайте висохнути.
Корисна порада
Не поспішайте в процесі виготовлення. При відділенні екрана від папери не робіть різких ривків. Якщо екран не відходить, то продовжуйте видаляти вологу за допомогою губки.
Minecraft - комп'ютерна гра, яка дозволяє творити все, що завгодно. У ній можна будувати, копати, полювати на монстрів, вирощувати поля пшениці, робити обладунки і зачаровувати їх. Для останнього можна використовувати книги, які попередньо потрібно зробити.
Інструкція
1
В Minecraft виробнича ланцюжок для створення книги не дуже довга. Для початку вам треба роздобути очерет і зробити папір. Найпростіше зробити очеретяну ферму поруч з будинком, щоб не шукати цю рослину по всій карті, оскільки воно досить рідкісне. Три аркуша паперу створюються з трьох одиниць тростини, виставлених в горизонтальну лінію на верстаті. На одну книгу вам зажадає якраз три листа.
2
Зазвичай існує необхідність створення великої кількості книг, тому переконайтеся, що тростини у вас достатньо. Тепер, коли у вас є потрібна кількість паперу, необхідно знайти корову, а краще двох. Корови при знищенні дають яловичину і шкіру в кількості від нуля до двох одиниць.
3
Ви можете знайти і вапна ціле стадо корів, але врахуйте, що для створення стака книг, які використовуються для накладення чар або крафта книжкових шаф, вам доведеться вбити від тридцяти до шістдесяти корів. Тому розумніше, використовуючи повідець, який з'явився в останніх версіях Minecraft, привести двох-чотирьох корів до будинку і зробити коров'ячу ферму, обгородивши невеликий простір дерев'яним парканом або створивши окреме приміщення.
4
Для розведення корів вам знадобиться пшениця. З пшеницею в руці потрібно клікнути по парі корів так, щоб вони почали випромінювати сердечка. Через кілька секунд після їх контакту з'явиться теля. Повторити процедуру розмноження можна через п'ять хвилин, теля виростає в дорослу особину за повні ігрові добу.
5
Забезпечивши себе достатньою кількістю корів, які до того ж дають молоко, ви не будете знати нестачі в шкірі. Тепер, щоб скрафтіть книгу, потрібно відкрити інтерфейс верстака, заповнити середню вертикальну лінію папером, а праворуч або ліворуч в нижній слот покласти шкіру.
Зверніть увагу
Якщо ви граєте в мультіплеере, врахуйте, що на сервері може існувати обмеження на кількість домашньої худоби. Таким чином адміністрація сайту бореться з надмірною завантаженістю сервера.
Корисна порада
На книги можна накладати чари за допомогою столу зачарования. Він накладає на книгу випадковий ефект, який можна перенести на річ за допомогою ковадла, при бажанні можна поєднати в одній речі ефекти від декількох книг. Це зручніше, ніж зачаровувати речі безпосередньо на столі зачарования, не маючи можливості передбачити кінцевий результат.