Як зробити плоский живіт.

Дуже багато хто хотів би мати тонку талію і хороший прес. Але для здійснення бажань їм заважає поширена думка про те, що на тренування йде велика кількість часу і сил. І тому ця мрія так довго відкладається, ризикуючи ніколи не збутися. А деякі, навпаки, сміливо рвуться до своєї мети, починають посилено тренуватися, відчувають втому і біль у м'язах, втрачають бажання і швидко розчаровуються в результаті. Мабуть, тут теж є свої таємниці. Так як же зробити живіт плоским?
Інструкція
1
Секрети плоского живіт а насправді складаються не тільки з одних вправ, які можна знайти де завгодно. Перше, що необхідно зробити, щоб позбутися свого обридлого розжирілого живіт ика - мотивуйте себе! Тобто роздягніться, встаньте перед дзеркалом, критично огляньте себе і скажіть: що б хотіли змінити. Але це ще пів справи. Дістаньте з шафи улюблені брюки або спідницю, які могли вільно одягнути раніше, а зараз через круглого черевця тільки можете мріяти про це. Це буде стимул! А так же виберіть в глянцевому журналі або в інтернеті фото ідеальної фігури і повісьте його на чільне місце. Тепер є мета, до якої можна рухатися.
2
Щоб придбати плоский живіт , одночасно з початком щоденного комплексу вправ збалансуйте своє харчування, щоб позбутися зайвих жирових відкладень на ньому. Для цього вживайте в їжу більше овочів та зернових продуктів. Вони відмінно стимулюють травлення. Їжте їжу, багату ензимами: ананаси, папайю, фенхель, виноград, а так же помідори і полуницю. Вони дбають про стрункість фігури, зміцнюючи сполучну тканину м'язів. Пийте зелений чай для розщеплення жирів після їди. 2-4 разів на місяць влаштовуйте собі розвантажувальні дні, в які пийте тільки кисляк (2л) і мінеральну воду без газу (1,5л).
3
Тепер знайте, що своєму пресу треба приділяти як мінімум 4-5 днів на тиждень по 3-5 хвилин в день. Перший результат помітите вже через місяць, а через три місяці вже станете володарем міцного преса. Для тренувань не буде потрібно ніяких спеціальних пристосувань, крім власного тіла. Вправи для плоского живіт а з метою найбільшої ефективності повинні будуватися таким чином. Один день тренуйте нижню частину черевного преса. Другий день вправляйте косі м'язи живіт а. На третій день напружуйте тільки верхню частину черевного преса. Ця система не дозволить, щоб вправи набридали.
4
Перш ніж приступити до вправ, враховуйте, що спочатку організм буде чинити опір. Будьте готові, що нетреновані м'язи живіт а будуть боліти. Це нормально, оскільки означає, що м'язи розвиваються. Поступово в ході тренувань біль піде. Головне - це не переборщити і не перетреніроваться. Для цього враховуйте всі фактори: не займайтеся після їди, напруженої фізичної роботи, при нестачі сну, при неповноцінному харчуванні або після нервових потрясінь і перенесених захворювань.
5
Перед початком кожного комплексу вправ розігрійте м'язи - походіть, побігайте, покрутіть стегнами, потанцюйте або протягом 15 хв прийміть теплу ванну. Кожне з 4-6 вправ виконуйте по 15-20 разів. Робіть перерву між вправами - 1 хв. Коли організм звикне до такого навантаження, то кількість повторів вправ збільште до 2-3 разів, а паузи між ними зменшіть до 15 сек. Після кожного комплексу гімнастики на черевний прес зробіть вправи на розтяжку цих м'язів - нахили вперед і в сторони. Це забезпечить гарне формування плоского живіт а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dA6s6D7MsW0
Зверніть увагу
При захворюваннях хребта і серцево-судинної системи необхідно проконсультуватися з лікарем.
Корисна порада
Чим молодший організм, тим швидше можна домогтися результатов.Прі виконанні вправ важливе значення має диханіе.Во уникнути травм шиї при виконанні вправ необхідно тримати відстань між підборіддям і грудьми не більше, ніж розмір кулака.Спіну під час тренування не можна утримувати в округленому стані. Треба стежити за поставою, живіт втягувати, а сідниці стискати.
Мати плоский і пружний живіт бажає майже кожен. Однак багато невміло беруться за роботу над собою і в результаті отримують не надто естетичний, часто «перекачаний» живіт з кубиками. Щоб створити з м'язів преса ідеальний рельєф, дотримуйтеся рекомендацій експертів.
Вам знадобиться
  • Коврик для занять, 20-30 хвилин часу щодня.
Інструкція
1
Почніть тренування з розминки тривалістю 5-7 хвилин. Щоб добре розігріти м'язи живота, робіть нахили, повороти і кругові рухи тулубом.
2
Ляжте на підлогу, руки витягніть уздовж тулуба, а ноги зігніть в колінах, поставивши на всю ступню. Потім підніміть таз над підлогою вгору до упору, зафіксуйте його в цьому положенні. Чи не розслабляйтеся і не торкайтеся підлоги сідницями, поки не відчуєте, як по м'язам розливається тепло. Повторіть вправу ще сім разів.
3
Прокачайте верхні і нижні м'язи живота. Для цього з положення лежачи склавши руки на грудях, піднімайте над підлогою спочатку верхню частину тулуба, а потім витягнуті ноги. Кожна вправа також бажано повторити по вісім разів.
4
Виконайте вправу «скручування». Для цього ляжте на спину, зігніть руки в ліктях і покладіть їх за голову. Ноги зігніть в колінах. По черзі дотягується ліктем правої руки до лівого коліна, ліктем лівої руки - до правого. Ця вправа ефективно для підтяжки косих м'язів живота.
5
Закончите заняття будь-яким видом кардионагрузки, оскільки саме активні рухи сприяють спалюванню жиру в області талії, а також підтягують м'язи всього тіла. В гучній книжці доктора Амена Деніела Грегорі «Зміни мозок - зміниться і тіло» йдеться про те, що саме кардионагрузки покращують метаболізм і сприяють зменшенню осідання жирів в організмі. Ви можете вибрати біг, ходьбу, плавання або їзду на велосипеді.
Зверніть увагу
Не намагайтеся різко збільшувати навантаження - це не призведе до потрібних результатів. Збільшувати кількість підходів і повторень бажано поступово. Почніть з 8 повторень кожної вправи, а протягом місяця доведіть до 64.
Корисна порада
Слідкуйте за поставою. Відведіть назад і трохи опустите плечі, вирівняйте хребет, і постарайтеся трохи висунути вперед таз. Такий стан тулуба повинно стати для вас звичним, тоді живіт підтягнеться, а м'язи преса завжди будуть в тонусі.