Як зробити зруб з бруса.

Дерево є найбільш екологічно чистим матеріалом для спорудження будинку, тому бажання самостійно побудувати будинок з бруса цілком виправдано. При правильному підході до питання будівництва дерев'яні будинки служать багато років. А по довговічності і практичності вони зарекомендували себе набагато краще щитових і каркасних споруд.

Вам знадобиться

- палі; - бетон; - утеплітель4 - обрізна дошка; - дерев'яні дюбелі; - металеві шпильки; - покрівля; - гідроізоляція; - імпрегновану дошка.

Інструкція
1
Виберіть варіант будинку, який найбільш вам підходить, наприклад, змішаний. Перша частина складається з цокольного поверху, який займає частину будинку і лежить на полнозаглубленном фундаменті. Друга частина будівлі знаходиться на восьми колонах, розташовані на триметрових палях. На першому етапі будівництва залийте фундаменти з бетону. Потім з'єднайте їх між собою монолітної армованої плитою.
2
Перевірте геометрію фундаменту. Прокладіть шар гідроізоляції (рулонний руберойд) і викладіть з бруса перший вінець - найважливішу частину конструкції, так як від його правильного укладання залежатиме будівництво самого будинку. Оскільки на наступному етапі технологічні роботи відсутні, збірка зрубу буде йти швидко.
3
З'єднайте хрест навхрест поздовжні бруси для того, щоб надати зовнішнім стінам естетично привабливий вигляд. Зберіть бруси на дерев'яних дюбелях з металевими шпильками. Покладіть між елементами міжвінцовий утеплювач. Після того як стіни будуть готові, змонтуйте на клеєні балки бруса перекриття і зберіть міжповерхові конструкції.
4
Розробіть кроквяну систему, враховуючи усадку клеєного бруса до двох відсотків. Приступите до її складання та укладання. Використовуйте ковзаючу конструкцію в місці кріплення крокв. Зверху покладіть будь вибраного вами покрівельне покриття.
5
Розпочніть до внутрішнього облаштування житла. Утепліть підлогу і стіни, спорудити міжкімнатні перегородки. Обшийте стіни панелями, які імітують брус. Проведіть на нижньому поверсі всі інженерні комунікації.
6
настелити підлоги для тераси. Використовуйте для цього імпрегновану дошку, так як вона має великий термін використання в зовнішніх умовах. Встановіть на останньому етапі будівництва вікна, а так само основні та міжкімнатні двері. Використовуйте для цього дерева твердих порід, наприклад, дуб або добре висушену сосну.