Як сплести гірлянду з куль. Як зв'язати маленькі повітряні кулі в гірлянду.

Повітряні кульки мають чарівну властивість - вони приносять радість і дорослим і дітям, а коли їх багато, то радості немає кінця. Гірлянда з кульок доречна на будь-якому святі ^ і на сімейному торжестві, і на корпоративній вечірці.
Вам знадобиться
  • - зелені і фіолетові повітряні кульки;
  • - тонка мотузочок або волосінь.
Інструкція
1
Виріжте в шматку картону круглий отвір такого розміру, якого повинні бути повітряні кульки в гірлянді. Цей картон послужить вам трафаретом, з його допомогою простіше буде зробити все кульки однакового розміру. Візьміть волосінь або щільну, тонку мотузку, на зразок шпагату, її довжина повинна бути на 3-4 метри більше, ніж потрібно.
2
Закріпіть один кінець на який-небудь нерухомої опори, з другим кінцем слід вчинити так само, але залишивши сантиметрів 50 вільними. Натягніть мотузочку дуже туго, інакше, якщо вона буде провисати, то плести буде незручно, і гірлянда вийде нерівною.
3
Надуйте фіолетовий кулю, краще це зробити за допомогою насоса, але можна і просто ротом, перевірте розмір кульки по картонному шаблону, закрутіть хвостик і зав'яжіть вузликом. Чи не надувайте кульку занадто сильно, вам потрібен довгий хвостик, щоб пов'язувати кульки між собою і закріплювати їх на волосіні. До того ж, м'які кульки «живуть» довше, ніж туго надуті. Надійти так само другий фіолетовий кульку, складіть хвостики кульок хрест-навхрест, закрутіть один навколо іншого і зв'яжіть їх разом, таким чином ви отримаєте першу фіолетову двійку.
4
Виготовте другу таку ж двійку, сумістите центри хвостиків обох в'язок хрест-навхрест, перекрутите між собою, щоб кульки трималися щільно. Розсуньте два сусідніх кульки і надіньте в'язку на мотузочку якомога ближче до початку мотузочки, до місця, де вона кріпиться до опори. Встановивши в'язку в потрібне положення, два рази перекрутите між собою ті кульки, між якими пройшла мотузочок, це робиться, щоб міцно закріпити в'язку, завдяки чому вона не буде прослизати.
5
Зв'яжіть таку ж четвірку із зелених кульок, не забувайте перевіряти розмір кульок за шаблоном. Надіньте другу в'язку поряд з першою, сумістите обидві зв'язки якомога щільніше.
6
Слідкуйте за тим, щоб закріплювати зв'язки відразу на тих місцях, де вони повинні бути, тому що якщо вам доведеться просувати по нитки вже закріплену в'язку, матеріал кульок протреться і пошкодиться, гірлянда прослужить менше, ніж могла б. Продовжуйте робити фіолетові і зелені блоки і закріплювати їх на мотузочці доти, поки не отримаєте гірлянду потрібної довжини.
Шарик можна сплести зі звичайної прядив'яної мотузки або з ниток. Залежно від розміру кулька може бути невеликим прикрасою, яку знайде своє місце на полиці, або, виготовивши велику кулю, пристосуйте його під оригінальний абажур.
Вам знадобиться
  • - надувний гумовий кульку
  • - вазелін
  • - моток прядив'яної мотузки
  • - клей ПВА
  • - кисті
  • - голка
  • - акрилові фарби
  • - ракушки, бусинки, бісер
Інструкція
1
Подумайте, якого розміру виріб ви збираєтеся сплести. Купіть дитячі прості повітряні кульки, вони бувають маленькі і великі. Надійти кульку необхідного вам розміру і щільно зав'яжіть, щоб не виходило повітря.
2
Підготуйте стіл. Розстеліть на ньому старі газети або п/е плівку. Видавіть вазелін з тюбика на пальці. Рівномірно намажте всю поверхню кульки. Це потрібно, щоб нитки або пенька не прилипли до гуми.
3
Намотайте конопляну мотузку на кульку. Робіть так, немов змотувати моток ниток. Мотузку укладайте вразбивку на кульці, кілька оборотів по горизонталі, потім кілька оборотів по вертикалі. Мотузкові верстви розташовуються не впритул один до одного, повітряна кулька просвічує через що залишилися проміжки. Розподіліть рівномірно обороти пеньки по всьому об'єму кульки.
4
Промажьте клеєм ПВА мотузковий кульку. Пензликом рясно нанесіть клей, щоб ваша пенька вся їм просочилася. Зробіть ще кілька оборотів по повітряній кульці, знову просочіть пеньку клеєм. Коли ви побачите, що досягли бажаного результату, ваш кулька вже вийшов, то залиште його повністю просохнути.
5
Проколіть голкою повітряну кульку, що розташовується всередині вашого сплетеного кульки. Через проміжки між пеньком витягнете гумові шматки назовні. Робіть це обережно, не здавлюйте мотузки.
6
Пенькова мотузка сама по собі гарний фактурний матеріал, але якщо вам необхідно додати їй колір, то візьміть акрилові фарби і пензлик, розфарбуйте плетений шарік.После висихання фарби приклейте на поверхню кульки бусинки, черепашки або бісер
Корисна порада
Якщо ви плетете кульку з тонких ниток, то використовуйте клей ПВА в пластиковому тюбику. Всуньте нитку в голку і проколіть тюбик наскрізь. Тепер ви будете витягати вже підготовлену клейову нитку.