Як зробити з комори кімнату.

Настав час позбутися від обридлого мотлоху в коморі і зробити з цього закутка щось корисне. В такому маленькому приміщенні і ремонт потрібно невеликий, тому всі перетворення реально завершити за пару днів.
Вам знадобиться
  • - матеріали для потрібного ремонту;
  • - навісні полки;
  • - світильники.
Інструкція
1
Як зробити з strongкладовкі/strong bкомнату/b "rel="gallery-step-images "> Звільніть комору від речей, які вже ніколи не знадобляться. Викиньте їх, нарешті, а ті, що ще можуть бути корисні, розподіліть на антресолях або відправте на дачу. Уважно огляньте порожнє приміщення, заміряйте його, намалюйте план, на якому відзначте розташування двері. Якщо ви ще не вирішили, яким чином будете використовувати дану площу, саме час подумати над цим. Від цього залежатиме вибір матеріалів для ремонту та облаштування кімнатки. Щоб розмістити тут вашу колекцію пляшок, банок або кувшинчиков, треба лише подбати про достатнє освітлення і зручних полицях в потрібній кількості.
2
Кладовка може виявитися і не такою вже маленькою, як вам здавалося через бардак, що панує в ній. В цьому випадку влаштуйте в цьому приміщенні спальню для малюка або кімнату для творчості вашої дитини. Двері або приберіть зовсім або замініть веселими шторками з ланцюжків, складених з різнокольорових деталей. Стіни обклейте світлими шпалерами з малюнками з мультфільмів. Прикріпіть до стіни красиві світильники і нічник для спальні маленької дитини. Якщо ви робите кімнату з кладовки для ігор і творчості, поставте невеликий столик і багато полиць для іграшок і матеріалів розвісьте на стінах. Для тепла під ноги постеліть пухнастий килимок.
3
Дівчатка дуже люблять невеликі затишні кімнатки, як би збільшені приміщення лялькового будиночка. Скористайтеся коморою і переробіть її в робочу студію принцеси. Двері просту, а тим більше двостулкову, можна використовувати для закріплення на ній календарів, панно, цілого ряду кишеньок для зберігання дрібниць і інших інструментів. Дитина, якщо він має тягу до творчості, сам може розфарбувати двері і стіни акриловими або воднодісперсіоннимі краскамі.Мініатюрний столик можна спорудити з двох тумбочок і дошки. Все необхідне дівчинці для дозвілля розмістіть на численних поличках. Чим прикрасити свою чарівну кімнату, ваша дочка знайде сама.
4
За цим же принципом влаштуйте в коморі свій кабінет. Так як в цих приміщеннях зазвичай не буває вікон, стіни треба обклеювати світлими шпалерами або фарбувати пастельній фарбою. Продумайте установку світильників, щоб світла було достатньо, враховуючи відсутність естественного.Еслі у ванній кімнаті у вас немає місця для пральної машини і корзини для білизни, а комора розташована недалеко, то буде розумним поставити ці предмети саме в цій кімнатці. В цьому випадку при ремонті стіни пофарбуйте водонепроникною фарбою або викладіть кахельною плиткою. Запросіть сантехніка для підбиття води до машинки.