Як почистити кнопки на ноутбуці.

Однією з найбільш вразливих частин ноутбука є клавіатура. Її запросто можна вивести з ладу протоку рідина, забивши дрібним сміттям або крихтами при прийомі їжі. Продовжити життя ноутбуку допоможе ретельна періодична чистка клавіатури, оскільки саме через неї на внутрішні пристрої потрапляє бруд і пил. Визначити, що ноутбук потребує більш серйозної чищенні, можна по перегрітої поверхні і посиленого шуму.
Інструкція
1
Клавіатуру можна чистити різними способами, але краще комбінувати кілька з них. Почніть з чищення за допомогою пилососа, але пил і сміття необхідно не всмоктувати, а навпаки видувати. Тоді все, що осіло на кнопки , контакти і між кнопками видувається замість того, щоб осісти на внутрішні пристрої.
2
У вільному продажу не так давно з'явилися маленькі пилососи для клавіатури, але варто враховувати, що потужність їх занадто слабка для ґрунтовного очищення контактів і гумки, що знаходиться під кнопками.
3
У спеціалізованих магазинах можна знайти серветки для догляду за ноутбуком і щітки. Щіткою забирається бруд між клавішами, а серветками - очищаються кнопки . Цей варіант вважається поверхневим, і чистити, таким чином, ввідний пристрій потрібно кожні 2-3 дні.
4
Стандартний набір для очищення клавіатури ноутбука складається з невеликої щітки, чистячої рідини і серветки. Використовуючи цей набір, вам довго не знадобиться грунтовна чистка ввідного пристрою в сервісному центрі.
5
Можна акуратно зняти клавіші викруткою, почистити контакти. Для цього відключіть ноутбук від харчування, вийміть батарею, зніміть клавіші, ліфти і плівки м'якими рухами. Ліфти кріпляться до клавіші в чотирьох місцях і, знімаючи їх, необхідно стежити за тим, щоб не стався злам у місцях скріплення двох його частин. Конструкція клавіатури може бути різною і не завжди ліфт однаково знімається, найчастіше ліфт потрібно подати вперед до одного з його кріплень, щоб вивести з зачеплення.
6
Якщо кнопка знялася разом з ліфтом, вийміть ліфт, вставте його назад в клавіатуру, протріть забруднення, а тільки потім встановите назад клавішу. Щоб це зробити прикладіть клавішу саме до того місця, де вона перебувала, тобто не вище і не нижче того положення і почніть замикатися її знизу вгору.
7
Обов'язково протріть серветкою всі доступні місця, огляньте струмопровідні доріжки. Якщо виявляться пошкодження, їх необхідно відновити, що краще не робити самостійно, а віддати ноутбук в сервісний центр.
Зверніть увагу
Зривати клавіші можна. Для того, щоб їх зняти досить легко підчепити маленькою викруткою.
Корисна порада
Клавіатура ноутбука на відміну від звичайної клавіатури вимагає більш обережною і скрупульозної чистки, протираючи її, не використовуйте агресивні речовини.