Як тестувати ноутбук.

Вибираючи в магазині ноутбук , його просто необхідно протестувати, однак не кожен продавець комп'ютерної техніки вміє це робити, незважаючи на те, що працює в цій галузі. Якщо ви зважилися на покупку колишнього у використанні ноутбук а, то його просто не можна придбати не протестувавши. Інакше ви можете заплатити чималі гроші за подальший його ремонт.
Інструкція
1
При покупці ноутбук а почніть з огляду його зовнішнього вигляду та розташування портів. Потримайте його в руках, оцініть вагу, підійміть кришку, подумайте, чи буде вам зручно працювати з такою клавіатурою й кнопками швидкого виклику. Помацайте клавіатуру пальцями, перевірте, чи легко натискаються кнопки, чи влаштовує звук, супутній натискання кнопок, чи вистачить вам тієї кількості портів, які є у цієї моделі.
2
Завантажте ноутбук . Якщо розмір клавіш нестандартний, спробуйте набрати коротке речення та оцінити зручність. Понажимайте всі клавіші, так як є ймовірність того, що хоч якась одна не працює. Краще переконатися, витративши кілька зайвих хвилин, що всі кнопки справно працюють.
3
Після цього потрібно зробити тест звукового тракту. Для цього поставте програму для тестування, яку можна знайти в мережі, оцініть сигнал, одержуваний з лінійного виходу. Звіт автоматично генерується в програмі і його можна подивитися у вигляді окремого документа. Також можна знайти подібні програми для тестування матриці, продуктивності ноутбук а і пропускної здатності пам'яті.
4
Перед тим як почати тестування колишнього у використанні ноутбук а, поставте його на зарядку. Батарея повинна бути повністю заряджена, після цього відключіть його від мережі і перевірте, скільки часу він зможе працювати без батареї. У тому випадку якщо заряду вистачить тільки на 10-20 хвилин, батарею доведеться скоро міняти.
5
Огляньте дисплей на наявність пробоїв - це маленькі яскраві точки. Від цього нікуди не дінешся, рано чи пізно вони в будь-якому випадку з'являються, але їх не повинно бути більше 3-4 штук. Якщо весь монітор в цяточку, то купувати такий ноутбук не має сенсу. Якщо екран має невелике нерівномірне світіння - це не проблема. Погано якщо він світиться занадто тьмяно або є різкі перепади.
6
Перед покупкою ноутбук а не забудьте перевірити комплектацію, упевніться в наявність блоку живлення, який може бути вбудованим. Цілком імовірно, що до ноутбук у повинні додаватися диски або дискети з драйверами. Якщо ж дисків немає, все відсутню програмне забезпечення можна знайти в інтернеті.
7
Якщо після тестування та оцінки роботи ноутбук а, ви знайшли досить суттєві недоліки, відмовляйтеся від цієї моделі, не замислюючись.
8
При хорошому поводженні з ноутбук ом, він може прослужити кілька років, тому намагайтеся його не впускайте, не бити, не заливати і періодично проводите профілактичну чистку.