Як зробити макіяж для вузьких очей.

Багато дівчат, розглядаючи себе в дзеркалі, знаходять у своєму зовнішньому вигляді різні недоліки. Завдяки правильно підібраним прийомам в макіяжі практично всі недоліки легко коригуються. Власницям недостатньо великих очей можна допомогти, грамотно виконавши макіяж для вузьких очей, який візуально їх збільшить і додасть виразності погляду.
Вам знадобиться
  • - олівці для підводки;
  • - тіні світлих відтінків;
Інструкція
1
Для накладення макіяжу візьміть олівці для підводки і тіні світлих відтінків. Відомо декілька технік нанесення макіяжу, які дозволять візуально розширити очей а. Одні з них слід застосовувати днем, а інші більше підійдуть для вечора. Так, для виконання класичного макіяжу для вузьких очей, використовуйте три тони тіней. Найбільш темний тон накладаєте на зовнішній куточок очей а. Складку століття виділіть середнім тоном тіней, а найсвітліший відтінок накладаєте під брову, ближче до перенісся. Обережніше працюйте з темними тінями, адже буде достатньо кількох легких штрихів. Надлишок темних тіней може візуально зменшити очей а, а світлі або навіть перлинні тіні, нанесені під бровою, навпаки, зорово їх «відчинять». Не забудьте про розтушовуванні, колірні переходи не повинні бути різкими.
2
Підведіть нижню повіку олівцем світлого відтінку з приємним перламутровим блиском - прийом зовсім не складний, який дозволяє збільшити очей а. Не використовуйте темну підводку для нижньої повіки, - темним тоном допускається виділяти тільки зовнішній куточок очей.
3
Величезне значення в макіяжі , призначеному для збільшення вузьких очей, мають вії. Довгі прямі вії грають проти вас, тому необхідно використовувати щипчики для їх підкручування. Туш наносите обережно, не обтяжують вії. Вії на нижньому столітті необхідно акуратно підфарбувати.
4
Широкі «важкі» брови ще більше звужують очей а. Надайте їм найбільш підходящу для вашого типу особи форму і обов'язково видаліть всі зайві волоски на переніссі. Для того щоб брови виглядали акуратно протягом всього дня, використовуйте прозорий гель, він зафіксує форму.
5
Проведіть контур уздовж вій, трохи відступаючи від краю, після чого трохи розтушуйте лінії - цей прийом дозволяє розширити очей а.
6
Макіяж для вузьких очей при азіатському типі особи покликаний не тільки візуально збільшити очей а, а й підкреслити їх особливо красиву мигдалевидну форму. Використовуйте рідку підводку і світлі тіні з перламутровим відтінком. Підкресліть нижню повіку олівцем світлого відтінку, який найбільш поєднується з тінями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Smk8XxvdC3g