Як встановити унітаз на кахель. Як поставити унітаз.

У більшості випадків неправильна установка унітазу на статеву плитку призводить до небажаних наслідків як для господарів квартири, так і для сусідів знизу. Щоб цього уникнути, слід правильно виконувати технологію карту при його установці. Можна викликати сантехніка для цього, а можна без особливих зусиль зробити цю роботу самостійно.
Вам знадобиться
  • - перфоратор або дриль;
  • - розвідний ключ;
  • - побідитові свердло;
  • - пластмасові дюбелі і спеціальні болти;
  • - гофра (фанова труба);
  • - стрічка «фум»;
  • - силіконова мастика;
  • - олівець або маркер.
Інструкція
1
Виміряйте відстань від зливу дощенту унітазу перед вибором останнього. Потім зіставте отримане значення з місцем, де знаходиться отвір для зливу каналізаційної труби. Установку без цих попередніх замірів буде зробити надто складно. Зверніть увагу при покупці на якість покриття унітазу . Повинна бути глазур як на всій поверхні чаші, так і в сифоні. На ній не повинно бути відколів, шорсткостей і інших пошкоджень. Відразу перевірте комплектність набору і переконайтеся, що є всі деталі відповідно до опису.
2
Перекрийте воду. Нанесіть розмітку на плитковій підлозі. Для цього поставте унітаз на вбрання для нього місце. Оцініть правильність установки фанової труби, відзначте маркером контур його заснування і місця для установки болтів. Після чого ще раз перевірте правильність розмітки, так як слід все робити точно й акуратно.
3
Просвердлите отвори для кріплення. Для цього відсуньте унітаз, візьміть дриль зі свердлом з побідитовою напайкою і без натиску зробіть отвори в статевий плитці. Якщо використовується перфоратор, то його слід переключити в режим свердління, інакше плитка зруйнується. Вставте в підготовлені отвори пластмасові дюбелі.
4
Встановіть унітаз на підлогу з плитки. Для цього по окресленому контуру і на його нижню частину нанесіть рівномірний шар мастики або герметика. Після чого акуратно встановіть унітаз по точках кріплення на вибране місце. Приєднайте його до каналізації. Для цього сумістите виходить отвір з гумовою манжетою, що забезпечує щільність кріплення зі стічною трубою. Потім вставте болти з гумовими прокладками і закрутіть їх, унітаз щільно «сяде» на підлогу. Поставте зливний бачок, підключіть до нього воду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZCV3fv0Tk0o