Як вирощувати квіти.

Багато людей починають вирощувати квіти будинку або на садовій ділянці, щоб заспокоїтися і зняти напругу після робочих буднів - спілкування з рослинами завжди розслабляє. Оволодіти навичками успішного квітництва може кожен - потрібно лише дотримання основних правил.
Інструкція
1
Забезпечте достатнє надходження світла. Дефіцит сонячного світла, як і його надлишок, згубно позначається на розвитку рослин. Створювати умови для вирощування квітів слід в точній відповідності з вимогами культури - деяким квітам потрібна дія прямого сонячного світла, інші добре ростуть в затінених ділянках. В зимовий період вирощувати квіти потрібно з застосуванням додаткового освітлення - лампи денного світла або галогенні джерела відмінно справляються з цим завданням. При установці штучного освітлення розраховуйте оптимальна відстань від квітки - зазвичай 25-30 сантиметрів. В таких умовах квітка отримуватиме необхідну кількість світла і не відчувати вплив теплового випромінювання від лампи.
2
Контролюйте температуру в приміщенні. Квіти потребують різних температурах - від тропічного мікроклімату в кімнаті, до стандартних температур. Зниження температури завжди викликає уповільнення росту рослини, тому деякі зимуючі культури слід переносити на час в прохолодні приміщення. Цілорічні квіти зазвичай вимагають постійного тепла, при підвищених температурах вони добре ростуть і цвітуть. Виняток становлять квіти, які вимагають увлажненного стану грунту - щоб зберегти необхідний рівень вологості, необхідно контролювати температуру повітря в приміщенні і не допускати збільшення понад 30оC.
3
Поливайте квіти правильно. Основне правило - не допускати загнивання коренів. Надлишок вологи в грунті приносить більше шкоди, ніж недолік. Недостатній полив, в свою чергу, призводить до висихання грунту і кореневої системи квітів. Тому поливайте квіти в ті періоди, коли вся волога майже витрачена. Не використовуйте для поливу квітів водопровідну воду, тому що містяться в ній мікроелементи здатні порушити ріст і функціонування рослин. Відстоюйте воду і поливайте квіти тієї ж водопровідною водою, попередньо відстояною або відфільтрованої.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NPsZ8vH9DHM