Як поставити мотор на велосипед. з велосипеда мопед.

Для оснащення велосипеда мотором достатньо придбати один з численних двигунів, спеціально призначених для велосипедів. Найбільшого поширення набули двигуни, що кріпляться до рами. Доступність установки і надійність кріплення дозволяють встановити мотор в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - двигун типу F-50
Інструкція
1
Начините з установки зірочки. Встановіть дві гумові прокладки на заднє колесо велосипеда : одну між спицями, іншу - за спицями. Зірочку надіньте на втулку із зовнішнього боку колеса, а півмісяць - з внутрішньої. Після чого закрутіть їх болтами. Перевірте зазор на встановленій зірочці: він не повинен перевищувати 1,5 мм з обох сторін. Для корекції зазору обертайте колесо і підтягуйте зірочку там, де це необхідно.
2
Зверніть увагу, що на встановленій зірочці опуклості і поглиблення зубців повинні бути спрямовані всередину по відношенню до спиць. Це необхідно для запобігання ослаблення кола і забезпечення потрібного відстані від заднього колеса до велосипедної рами.
3
Двигун встановіть за кресленням. На правій рукоятці керма поставте дросель, попередньо висвердливши технологічний отвір діаметром 5 мм на відстані 125 мм від кінця рукоятки. Установку дроселя проводите акуратно. Вимикач двигуна встановіть разом з дроселем і підключіть його одним кінцем до чорного проводу двигуна, іншим - до синього проводу двигуна. На лівій рукоятці керма встановіть важіль зчеплення.
4
Бензобак закріпіть на верхній трубі рами. Всередину бака поставте паливний фільтр. Котушку запалювання закріпіть на рамі поруч із двигуном. Дроти підключіть до двигуна і вимикача згідно їх кольоровому маркуванню. Окремий дріт призначений для підключення споживачів електроенергії. Як правило, від нього живлять фару велосипеда .
5
Одягніть приводний ланцюг на зірочки двигуна і заднього колеса. Встановіть натяжітель ланцюга і відрегулюйте ланцюг по її натягу. Уникайте перетягування ланцюга. Після закінчення роботи поставте захист ланцюга.
6
Перед установкою карбюратора зберіть його. Для цього зніміть його кришку і викладіть всі запчастини. Голку помістіть в центр супорта, а на вершину покладіть плоску шайбу з прорізом так, щоб проріз збіглася з прорізом супорта карбюратора. Трос вставте в патрон, потім протягніть його через кришку і через пружину.
7
Перед початком експлуатації відрегулюйте зазор між електродами свічки запалювання (0,4-0,5 мм), вільний хід рукоятки зчеплення (2-3 мм). Виготовте суміш бензину і повністю синтетичного масла в окремій каністрі, а потім залийте її в бак. Пропорцію бензин: масло використовуйте рівну 25: 1 на початку експлуатації, і 20: 1 після перших 500 км пробігу. Ніколи не заливайте в бензобак різні види бензину або бензин в чистому вигляді. Завжди щільно закривайте кришку бензобака.