Як заблокувати дзвінок МТС.

Заблокувати вхідні дзвінки з будь-яких номерів можливо за допомогою послуги «Заборона виклику». Її надає своїм абонентам не тільки оператор зв'язку « МТС », але також «Білайн» і «Мегафон». Щоб встановити необхідну блокування, знадобиться активація послуги.
Інструкція
1
Клієнти компанії « МТС » можуть підключити «Заборона виклику», скориставшись спеціальною системою самообслуговування під назвою «Інтернет-Помічник». Для цього відвідайте офіційний сайт оператора і в правому верхньому кутку кликніть на поле з відповідною назвою. Далі знадобиться виконати вхід в систему. Для цього потрібен логін і пароль. Логіном є номер мобільного телефону абонента, пароль ж встановлюється самостійно.
2
Крім того, всім користувачам « МТС » доступний і інший ресурс, що дозволяє активувати послугу - це «Мобільний Помічник». Для його використання необхідно просто набрати на клавіатурі короткий номер 111 і натиснути кнопку виклику. До речі, даний номер підходить і для відправлення смс-повідомлень. В їх тексті має бути вказаний код 2119 або 21190.
3
Заявку на підключення послуги «Заборона виклику» можна відправити і через факс. Для цього надається номер (495) 766-00-58.
4
При знаходженні в мережі «Білайн» також можна блокувати вихідні і вхідні дзвінки, міжнародні дзвінки. Отримання докладних відомостей доступно через офіційний сайт компанії і по телефону 495-789-33-33. Щоб скористатися послугою, відправте USSD-запит * 35 * пароль #. Коли знадобиться ввести пароль, вкажіть код 0000. Для його зміни наберіть команду ** 03 ** старий пароль * встановлюваний пароль #.
5
«Заборона виклику» доступний і в «Мегафоні». Абонент зможе заблокувати не лише вхідні дзвінки, але і будь-які вихідні (наприклад, міжнародні або внутрішньомережеві), а також смс-повідомлення. Для активації послуги відправте оператору USSD-запит * код подключаемой послуги * особистий пароль #. Паролем буде стандартний код, встановлений оператором - 111. Дізнатися про коди заборони можна на офіційному сайті компанії «Мегафон».