Як купити нерухомість у Франції.

Придбання нерухомості за кордоном - мрія багатьох росіян. Перевагою користуються країни з гарним кліматом, економічно розвинені і безпечні для проживання. Один з лідерів списку - Франція. Купити квартиру або будинок в цій країні цілком можливо. Однак, щоб угода виявилася вдалою, ще перед покупкою потрібно дізнатися деякі особливості придбання французької нерухомості.
Інструкція
1
Вирішіть, яка саме нерухомість вас цікавить. Для відпочинку під час відпустки можна зупинитися на будиночку в провінції. У віддалених департаментах ціни цілком доступні - невеликий будинок з ділянкою в Пікардії або Лангедоке обійдеться в суму від 150 000 євро (залежно від площі і ступеня старості). Можна розглянути і покупку квартири в невеликих містах - для відпочинку це саме відповідне місце. Найдорожче коштують квартири в Парижі. Однак в годині їзди від центру міста ціни стають цілком доступними. Невеликий будинок в хорошому, некримінального передмісті можна купити за 250-3000000 євро.
2
Вибравши тип об'єкта, приступайте до пошуків. Ви можете звернутися в російське агентство, що має партнерів у Франції. Однак наші ріелтори пропонують в основному дорогі об'єкти - замки, вілли, маєтки з виноградниками. Набагато практичніше звернутися у французькі агентства безпосередньо. З великими паризькими фірмами можна спілкуватися англійською, однак французький переважніше.
3
Через перекладача запросите список цікавлять вас об'єктів. Найкраще співпрацювати відразу з декількома агентствами. Вибравши підходящий варіант, зв'яжіться з агентством і обговоріть деталі можливої угоди. Звичайний порядок придбання нерухомості передбачає укладення попереднього договору купівлі-продажу та внесення застави.
4
Якщо ви не впевнені, що хочете купувати нерухомість віртуально, доведеться робити вибір на місці. Приїжджайте в агентство і перед укладенням договору з'ясуйте всі можливі нюанси. Наприклад, дізнайтеся, чи маєте ви право на перебудову будинку або будівництво на купленій вами землі. Майте на увазі, що дорогі об'єкти (більше 700 000 євро) обкладаються додатковим податком. Якщо ви оплатите покупку, не дізнавшись всі подробиці про неї, розірвати угоду без штрафних санкцій ви не зможете.
5
Після укладення попереднього договору завірте угоду в нотаріуса. Він перевірить, чи не лежить на вашій майбутній власності додаткове обтяження начебто невиплаченої іпотеки. Після цього проводиться остаточний розрахунок і будинок або квартира переходить до вас. Після покупки зареєструйте її в поземельній книзі.
6
При ухваленні рішення про покупку не забудьте про податки, які вам доведеться заплатити. Послуги нотаріуса обійдеться в 3% від вартості об'єкта. Крім того, ви повинні внести прибутковий податок (близько 5%), а в разі придбання будинків, з моменту спорудження яких пройшло менше 5 років або землі - додатковий податок (майже 20%).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U4GkfLtztZ0
Зверніть увагу
Маючи нерухомість у Франції, ви отримуєте право проживання в країні не більше 180 днів у році. Однак наявність житла не дає вам право претендувати на роботу і постійний вид на проживання.
Все частіше забезпечені росіяни купують нерухомість за кордоном. І багато з них вибирають Францію. Це не дивно, адже країна відома своїми архітектурними красотами і природою. Але перед тим як купувати нерухомість, необхідно розібратися, як це зробити правильно.
Вам знадобиться
  • - гроші для оплати покупки;
  • - закордонний паспорт.
Інструкція
1
Визначте суму, яку ви зможете виділити на покупку. Вартість будинків під Франції починається від 150 тисяч євро. Але потрібно врахувати, що за таку ціну можна придбати тільки маленький будинок, можливо, що вимагає серйозного ремонту і знаходиться віддаленому селі. Удома ж, наприклад, на узбережжі, будуть коштувати значно дорожче.
2
Оберіть регіон, в якому ви хочете купити будинок. Якщо ви не працюєте під Франції і не прив'язані до конкретного місця, у вас відкриваються широкі можливості для вибору. Пам'ятайте про те, що під Франції безліч красивих регіонів, крім усім відомого Лазурного берега. Якщо ви любите тишу і усамітнення, вам набагато більше підійде будинок в Провансі або в Піренеях.
3
Знайдіть агентство нерухомості, яке буде представляти ваші інтереси і займатися пошуком. Найпростіше рішення - це звернутися до російських ріелторам. При цьому майте на увазі, що в тому випадку житло обійдеться вам дорожче, до того ж, російське агентство зможе запропонувати тільки дуже обмежений список варіантів будинків .
4
Якщо ви говорите по-французьки або по-англійськи і у вас є можливість поїхати на якийсь час у Францію, то зверніться в одне з місцевих агентств нерухомості. Це ідеальний варіант для придбання житла за помірною ціною.
5
Оберіть кілька варіантів і відвідайте вподобані будинку. При візиті зверніть увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на технічний стан житла. В іншому випадку вам можуть знадобитися серйозні витрати на капітальний ремонт.
6
Після того, як ви знайдете свій варіант, укладіть з покупцем договір купівлі-продажу. Він в обов'язковому порядку має бути завірений місцевим нотаріусом. Ви також повинні будете виплатити йому відсоток від угоди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mW4IXLjB5lk
Зверніть увагу
Покупка нерухомості у Франції не дає вам автоматичне право на дозвіл на проживання. Ви можете тільки отримати довгострокову візу, за якою ваше перебування в країні не повинно становити більше трьох місяців у півріччі.