Як налаштувати мережу.

Маючи в наявності два або більше персональних комп'ютера, часто виникає необхідність їх об'єднання між собою по локальній мережі. Поєднавши пристрою в одну мережа , можна використовувати одну лінію доступу в інтернет, а також здійснювати передачу файлів між комп'ютерами.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
Перед налаштуванням локальної мережі встановіть драйвер на мережеву карту. Драйвер повинен знаходитися на диску, що постачається материнської плати. Якщо з якихось причин ви не маєте диска, то завантажте драйвер з офіційного сайту виробника вашої мережевої карти. Виконавши установку драйвера, перезавантажте комп'ютер і приступите безпосередньо до самої налаштуванні.
2
Налаштування можливо зробити за допомогою майстра установок або самостійно. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в «Панель управління». Знайдіть і відкрийте вкладку «Мережеве оточення». У мережевому оточенні виберете «Встановити домашню або малу мережа ». У вікні, натисніть кнопку «Далі». Не зраджуючи налаштувань, повторно тисніть «Далі». Поставте галочку в пункті «Ігнорувати відключене мережеве обладнання» і знову натисніть «Далі». Виберете тип підключення. У разі налаштування локальної мережі між комп'ютерами виберете пункт «Інше». Введіть ім'я комп'ютера і його опис.
3
У вікні залиште налаштування без зміни і переходьте до наступного пункту. Виберіть або зніміть загальний доступ до файлів і принтерів. Натисніть «Далі», настройки залиште без зміни. У вікні, поставите галочку в пункті «Просто завершити роботу майстра, немає потреби запускати його на інших комп'ютерах». Закінчивши роботу майстра налаштувань, натисніть кнопку «Готово». Виконайте перезавантаження комп'ютера. Повторно проведіть всі дії на другому комп'ютері. Після перезавантаження з'єднайте комп'ютери мережевим кабелем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LOQYZxRkD0g
Корисна порада
Пам'ятайте, що імена комп'ютерів повинні мати відмінності між собою. Перед налаштуванням переконайтеся, що обидва персональних комп'ютери оснащені справної мережевою картою. При з'єднанні в мережу трьох і більше комп'ютерів вам потрібно скористатися мережевим комунікатором, процес налаштування аналогічний. При з'єднанні в одну мережу двох різних операційних систем переконайтеся в тому, що назва робочих груп ідентично.