Як заправити авто кондиціонер.

Кондиціонери автомобілів, випущених до середини 90-х років, заправлялися фреоном R-12. Потім він був визнаний небезпечним для озонового шару і поступово автомобільні кондиціонери стали переходити на використання менш ефективного, але більш безпечного R-134а.
Вам знадобиться
  • - спеціальний набір для самостійної заправки кондиціонерів
Інструкція
1
Придбайте в автомагазині прилад для заправки автокондиціонера. Він повинен складатися з ємності з охолоджувачем, що знаходиться під тиском, гнучкої гумової трубки і лічильника тиску. Лічильник враховує кількість заправленого фреону в систему. Приєднаєте трубку до лічильника і поверніть коліщатко проти годинникової стрілки до упору, перед тим як поміщати лічильник в ємність з фреоном. Голка, встановлена усередині трубки, проколе ємність з фреоном, і прилад буде готовий до заправки. Тому не кладіть лічильник в ємність передчасно.
2
Налаштуйте і відкалібруйте лічильник перед використанням. Для цього поверніть коліщатко так, щоб його положення відповідало температурі повітря, яку показує лічильник тиску.
3
Автомобільний кондиціонер складається з двох частин: одна низького тиску, інша - високого. Заправку виробляєте з боку низького тиску. Щоб точно відрізнити одну сторону від іншої, прочитайте інструкцію до автомобіля. Зверніть увагу на позначки: кришка високого тиску позначається буквою Н, кришка низького тиску - буквою L. Отвори на різних сторонах кондиціонера часто робляться різними, що робить неможливою неправильну заправку.
4
Перед зняттям кришки низького тиску на кондиціонері очистіть простір навколо неї, щоб не допустити потрапляння бруду в систему. Приєднаєте трубку заправного приладу до отвору низького тиску, не наводячи прилад в дію (см.п.1). автомобіль заведіть, кондиціонер включите на повну потужність.
5
Слідкуйте за лічильником. Тиск на лічильнику повинно плавно піднятися і стабілізуватися. Якщо тиск не піднялося до потрібного значення або не зійшло взагалі, значить, кондиціонеру потрібно заправка. Відключіть прилад від отвору низького тиску, вимкніть двигун і кондиціонер автомобіля.
6
Підключіть трубку заправного приладу до компресора кондиціонера. Знову заведіть мотор і включіть кондиціонер на повну потужність. Продовжуйте стежити за показаннями лічильника. Як тільки його показання стабілізуються, поверніть коліщатко проти годинникової стрілки і по характерному звуку переконайтеся, що ємність з газом проколота. При цьому фреон почне надходити в компресор кондиціонера, заправляючи його.
7
Коли показання лічильника тиску зрівняються із значенням температури зовнішнього середовища, яке заздалегідь було встановлено (п.2), процес заповнення кондиціонера завершитися. Приберіть заправний прилад і закрийте кришку кондиціонера.