Як прикрасити стіни для нового року.

Підготовка до святкування Нового року полягає не тільки в тому, щоб купити і прикрасити ялинку. Святкова атмосфера повинна відчуватися у всьому будинку, а створюється вона з різних маленьких, але яскравих деталей в оформленні кожної кімнати, предметів інтер'єру, і, звичайно ж, вікон і стін.
Інструкція
1
Якщо ви задумали прикрасити стіни своєї квартири до свята і особливо тієї кімнати, де будете приймати гостей, почніть з їх огляду і спробуйте зняти зі стін все зайве, щоб візуально їх не перевантажувати.
2
Деякі господарі підходять до цього питання з розмахом (особливо, якщо ремонту давно не було і втрачати нічого): певну для прикраси стіну можна перефарбувати в який-небудь глибокий, насичений, «оксамитовий» колір, а потім помістити на неї спеціальні тематичні наклейки, вирізані у вигляді сніжинок, ялинок, оленячого кортежу з Дідом Морозом та ін. Ці аплікації можна зробити з вінілу або позолоченій фольги, і знімати їх необов'язково відразу ж після свята.
3
Можна тимчасово влаштувати фальшстенке з дерев'яних рейок. Це буде основою для кріплення будь-яких прикрас, сувенірів і подарунків для гостей і членів сім'ї.
4
Стіну можна прикрасити, розмістивши вздовж неї різнокольорові лампочки, електричні гірлянди, паперові гірлянди з кілець, різних плоских і об'ємних фігурок, «дощику» та іншої мішури. Можете натягнути уздовж стіни міцну нитку, обернувши її по спіралі чимось блискучим, і підвісити на неї об'ємні сніжинки, кульки, дзвіночки, шишки і т.д. Добре виглядатимуть і різнокольорові надувні кульки, круглі та фігурні. З гірлянд можна викласти на стіні дату і привітання.
5
Прикрасити стіну можна і окремими елементами: З дроту зробіть контур у вигляді зірки, ялинки або круга, переплетіть його нитками або тонким дротом, а потім заповніть внутрішню частину ялинковими іграшками або гірляндою.
6
Виріжте з паперу ялинку і прикрасьте її різної блискучою дрібницею - блискітками, фігурками з фольги, кульками і т.п.
7
Візьміть п'яльці для вишивання або будь-яку іншу круглу річ, оберніть її блискучою папером, у верхній частині або внизу можна зміцнити дзвіночки, шишки, гілочки з ялини або сосни, бантики, горіхи, загорнуті у фольгу або цукерки.
8
Зробіть коло з ялинових гілок або з соломи, красиво переплетіть його стрічками або «дощиком» і прикрасьте ялинковими іграшками.
9
Кілька кульок або шишок, прикрашених бантами, можна зміцнити усередині різьблений рамки.
10
Прикрасьте стіну «засніженими» або «вкриті інеєм» гілками сосни або їли. Для цього натріть на тертці пінопласт і посипте їм гілки, попередньо змастивши їх клеєм. Або помістіть гілки на ніч у гарячий міцний розчин солі. Вранці, коли вода охолоне, обережно вийміть їх і посушите. Посипати таким «снігом» можна також гілочки горобини або шишки.
11
Вашим гостям буде цікаво подивитися на саморобну стінгазету з побажаннями та привітаннями на Новий рік і фотографіями зі свят минулих років.