Як відключити автомобільну сигналізацію.

Для того щоб відключити автомобільну сигналізацію , кримінал робить безліч методів. Детальна інформація про всі ці прийомах (або про більшість прийомів) допомагає при виборі та встановленні охоронних комплексів, а також для додаткової організації захисту автомобіля від угону.
Інструкція
1
При правильно встановленої високоякісної сигналізації з подвійним динамічним кодом розкрити автомобіль без її спрацьовування неможливо. Тому хулігани вдаються до злому машини, розраховуючи на неуважність господаря і байдужість свідків. Але більшість моделей сигналізацій мають помилки і допущення. Знання способу установки і моделі сигналізації допомагає відключити її, використовуючи слабкі сторони конструкції. Дізнатися модель можна по наклейках виготовлювачів або сервісів, а також за стандартними режимам роботи світлодіода.
2
Якщо інформації недостатньо і сигналізація не піддається відключенню, використовуються багаторазові спроби знайти слабке місце. Наполегливість у цьому питанні визначається тим, замовлений автомобіль чи ні.
3
Часто використовується спосіб переконання власника в тому, що система зіпсувалася. При цьому сигналізація може спрацьовувати без видимих для власника машини причин. Дії викрадача спрямовані на переконання власника у необхідності відключення сигналізації. Робиться це киданням каучукового м'ячика в кузов або стрільбою з пневмопістолета по колесах.
4
Тому при спрацьовуванні сигналізації уважно придивіться: чи не знаходяться неподалік будь-які дивні особистості. Ні в якому разі не відключайте сигналізацію і найближчим часом перевірте її на справність. Автомобіль переведіть на стоянку, що охороняється. Пам'ятайте, що викрадачі постійно спостерігають за вами, і демонстрація вами твердого бажання вберегти машину може спонукати викрадача відмовитися від своїх планів.
5
Не розраховуйте надмірно на можливості сигналізації. Вона лише допомагає захистити авто від угону, незалежно від її вартості. Завжди звертайте увагу на всі її спрацьовування.
6
Продумайте методи захисту слабких сторін сигналізації. Для її відключення викрадачі часто відключають живлення системи, знаючи, що воно йде від акумулятора і береться в салоні авто. Підібравшись до машини знизу, вони перерізають провід, що йде в салон від генератора, і знеструмлюють сигналізацію . Автосигналізація, не забезпечена автономним живленням, перестає функціонувати.
7
Крім того, викрадачі часто виводять з ладу загальний запобіжник ланцюга живлення системи, влаштовуючи коротке замикання в поворотник під час тривоги. Глушать сирену, пошкоджуючи її або заливаючи швидко твердіє піною, якщо вона погано захована. Розряджають електрошокер на корпус машини або на провід поворотника, ніж виводять з ладу або знімають з охорони сигналізацію .
8
На багатьох моделях автомобіля особливості установки сигналізації припускають доступність проводки системи зовні машини. При цьому викрадачі просто перерізають потрібний дріт для відключення системи. Код брелка, керуючого сигналізацією, підбирають (сканують) комп'ютером, якщо протиугінна система не оснащена антисканер.
9
Також перехоплюють код код-граббер, записують і згодом відтворюють його для зняття режиму охорони, якщо сигналізація не має динамічного коду. Динамічний код розшифровують і, знаючи алгоритм його побудови, пророкують наступний код. Проти цього допомагає подвійний динамічний код.
Для забезпечення збереження майна люди вдаються до використання такого засобу захисту, як сигналізація. Якщо говорити про автомобілі, існує досить велика кількість пристроїв, які ставляться і знімаються з охорони за допомогою спеціального брелока. Як відключити сигналізацію в нестандартному або аварійному випадку?
Інструкція
1
Якщо ви не можете зняти машину з охорони за допомогою брелока, перевірте, в робочому чи він знаходиться стані (дуже часто причиною несправності стає розряд батареї). Замініть стару на нову і спробуйте повторити свої дії.
2
Сигнал, який виходить з брелка безпосередньо до автомобіля, може «глушиться» сторонніми сигналами, в даному випадку підійдіть якомога ближче до машини і повторно спробуйте відключити сигналізацію .
3
Якщо попередні два кроки не дали позитивних результатів, то визначте тип (за назвою) встановленої на ваш автомобіль сигналізації. Залежно від цього будуть обрані наступні дії.
4
Відкрийте двері автомобіля за допомогою ключа (в цей момент повинна спрацювати сигналізація і включитися габаритні вогні).
5
Увімкніть запалювання автомобіля.
6
Знайдіть у салоні а кнопковий вимикач автосигналізації Valet (зазвичай, при стандартному варіанті, ця кнопка розташовується біля ніг водія, безпосередньо під кермом, з тильного боку рульової колонки, близько ручника або під сидінням водія).
7
Після десяти секунд натисніть кнопку виключення сигналізації Valet, це дасть можливість відключити сигналізацію і завести автомобіль.
8
Скористайтеся персональним кодом, якщо такий є. Відкрийте автомобіль за допомогою ключа. Увімкніть, відключіть і знову включіть запалення. Натисніть кнопку Valet таку кількість разів, яке буде відповідати першій цифрі Вашого коду. Потім вимкніть, а після знову включіть запалення і знову натисніть кнопку Valet таку кількість разів, яке буде відповідати другій цифрі коду.
Корисна порада
В будь-якому випадку зберігайте спокій і дотримуйтесь послідовність перерахованих дій. Якщо вони не допомагають, то не варто займатися дилетантством. Телефонуйте в сервіс, де розібратися з проблемою допоможуть кваліфіковані фахівці.