Як відкрити запаролений папку.

Щоб забезпечити безпеку інформації в локальній мережі, можна поставити пароль на доступ до мережевих папках. Однак іноді пароль втрачається - наприклад, тому, що у комп'ютера змінився власник. Відкрити запаролений папку в цьому випадку можна засобами Windows.
Інструкція
1
Зайдіть в систему з правами адміністратора, щоб змінити власника папки. В «Панелі управління» розкрийте подвійним кліком піктограму «Властивості папки» і переходите в закладку «Вид». Приберіть прапорець біля пункту «Використовувати простий спільний доступ до файлів».
2
Клацніть правою клавішею миші по папці, яку потрібно відкрити, і вибирайте з випадаючого меню опцію «Загальний доступ і безпека». Переходьте в закладку «Безпека» та натисніть «Додатково». Заходьте у вкладку «Власник». У розділі «Власник» відзначайте свій обліковий запис. Поставте прапорець у чекбокс «Замінити власника ...» та натисніть ОК для підтвердження.
3
Якщо вкладки «Безпека» немає, вам потрібно поміняти налаштування політики безпеки. Вибирайте команду «Виконати» в меню «Пуск» або натисніть поєднання Win + R. У пошуковий рядок «Відкрити» введіть команду gpedit.msc. Розкрийте оснастку «Конфігурація користувача», «Адміністративні шаблони» і «Компоненти Windows».
4
У папці «Провідник» знайдіть політику «Видалити вкладку« Безпека »». Якщо вона відключена, клацніть по ній правою клавішею і встановіть перемикач у стан «Не визначена». Підтвердіть вибір, натиснувши ОК.
5
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows XP Home Edition, міняти власника доведеться в безпечному режимі. Перезавантажте комп'ютер. Після одиночного звукового сигналу натисніть на клавіатурі F8 і в меню режимів завантаження за допомогою клавіші переміщення «стрілка вгору» вибирайте «Безпечний режим». На питання системи про продовження роботи в цьому режимі відповідайте «так».
6
Клацніть по папці правою клавішею миші і вибирайте команду «Властивості». Переходьте в закладку «Безпека» і натискайте «Додатково». У вкладці «Власник» наведіть курсор на ваш обліковий запис, відзначте прапорцем пункт «Замінити власника ...» та натисніть ОК. Завантажитеся в нормальному режимі.