Як відкрити кафе-кондитерську. документи необхідні для відкриття кафе.

Звабний запах здоби завжди привертає до себе увагу перехожих. Рідко хто встоїть і пройде повз свіжої випічки. Тому ідея відкриття кафе-кондитерської здається багатьом дуже привабливою. Але, організовуючи бізнес, варто пам'ятати, що запорукою успіху є працьовитість, наполегливість і вміле управління.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - бізнес-план;
  • - приміщення;
  • - обладнання;
  • - персонал.
Інструкція
1
Для початку вивчіть ринок. Пройдіться по вже існуючим подібним закладам. Подивіться, як вони працюють: який асортимент, кількість обслуговуючого персоналу, на скільки посадочних місць зал для відвідувачів, асортимент товару. Відзначте плюси і мінуси. Потім поцікавтеся цінами на торгове обладнання необхідне для кафе-кондитерської , дізнайтеся, які документи необхідні для реєстрації, які потрібно платити внески і т.д. Розрахуйте приблизний рівень витрат.
2
Потім зареєструйтесь як юридична особа (реєструватися простіше як індивідуальний підприємець) в ИФНС, ПФР і ФСС, відповідно до чинного законодавства. Замовте друк і відкрийте розрахунковий рахунок у банку.
3
Оформіть договір оренди на приміщення. Підходящі для кафе-кондитерської - площею від 50 до 100 квадратних метрів. Врахуйте, що зал для відвідувачів повинен бути відділений від складу та виробничого цеху. Крім того, в кафе необхідна наявність як мінімум двох санвузлів.
4
Розробіть для даної площі наступні проекти: технологічний, водопостачання та каналізації, електропостачання та електрообладнання та ін. Всю проектну документацію узгодьте з органами пожежного нагляду, СЕС, Росспоживнагляду і т.п. І тільки після цього приступайте до ремонту приміщення згідно з планом.
5
Отримайте ліцензію. Для цього до Комітету з ліцензування надайте наступні документи: заяву, копію свідоцтва про реєстрацію як юридичної особи, документ про постановку на облік у податкових органах, папір про реєстрацію контрольно-касового апарату, укладення ОГПС і СЕС, довідку з ОВС про наявність охоронної сигналізації .
6
Закупити необхідне обладнання для кондитерського цеху та залу. Важливою частиною будь-якого кафе-кондитерської є вітрина - це особа закладу. Тому вона повинна бути правильно оформлена. Так само не обійтися без кавоварки і диспенсеров для приготування гарячого шоколаду. Укладіть договори з постачальниками сировини і готової продукції. Сформуйте асортимент вашого закладу. Включіть в меню як відомі ласощі, так і новинки. Продумайте цінову політику.
7
Найміть кваліфікований персонал. В першу чергу прийміть на роботу адміністратора і шеф-кондитера. Вони допоможуть вам підібрати офіціантів, барменів і працівників кондитерського цеху.
Зверніть увагу
Відсутність у продажу алкоголю спростить оформлення документів.
Корисна порада
Подбайте про гарну рекламу вашого кафе-кондитерської. Не забудьте про послугу «торгівля на винос». Замовте для неї упаковку з логотипом вашої фірми. Знайдіть свою «родзинку», яка виділить ваше кафе серед конкурентів.