Як вибрати розмір екрану.

Сьогодні пристрої для читання електронних книг набувають великої популярності. Замість величезної кількості книг вам достатньо мати лише один їх аналог, на карті пам'яті якого можуть поміститися від ста і більше творів. При виборі такого пристрою варто звернути увагу на розмір екрана «читалки».
Інструкція
1
«читалку» називається гаджет, який використовується для перегляду електронних копій книг. Вважається, що розмір екрана впливає на зручність читання якого-небудь документа або твору. Занадто великі розмір и дисплея роблять схожим пристрій на планшет або нетбук, що не зовсім зручно. Малі розмір и надають йому мініатюрність, але шрифт проглядається тексту значно зменшується. Тому необхідно шукати альтернативу.
2
Вибираючи пристрій для читання електронних книг, зверніть увагу на значення геометричного розмір а екрана. У різних моделей можна зустріти один розмір екрана, але різну роздільну здатність. Чим більше дозвіл, тим більше об'єктів або слів може вміститися на одній сторінці. Рекомендується звернути увагу на моделі, діагональ екрана яких перевищує 5 ", а дозвіл не менше 320? 460. Такий стандарт розрахований на комфортний перегляд одного абзацу на весь екран, який складається з 4-6 невеликих пропозицій (рядків ).
3
Варто відзначити, що деякі моделі дозволяють змінювати відображуваний шрифт, що істотно впливає на розміщення великої кількості рядків на екрані портативного пристрою. У магазині можна відразу ж випробувати цю функцію і знайти шрифт, який максимально буде стискати текст.
4
Також не варто забувати про зручні опціях гаджета, наприклад, автоматичний поворот екрана. Сьогодні практично кожна розробка забезпечується цією функцією, починаючи від фотокамер і закінчуючи портативними пристроями.
5
Наявність технології електронного чорнила (E-Ink) дозволить знизити напругу на очне дно. При перегляді документа ви помітите, що відображення максимально зведено до звичайного друкованого аркушу. Ще одним важливим плюсом цієї опції є зниження енергоспоживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S8esb7Hr5wI
Якщо ви задумалися про те, які фізичні розміри має екран вашого монітора, напевно помітили, що на ньому немає ніякої маркування з необхідною інформацією. Проте з'ясувати розміри дисплея можна дуже легко.
Інструкція
1
Один з варіантів - знайти опис моделі монітора, телевізора або ноутбука в інтернеті. Для цього перейдіть на сайт виробника вашого пристрою і знайдіть у списку випускається продукцію свою модель. В її технічних характеристиках буде обов'язково вказано розмір дисплея, який прийнято вимірювати в дюймах (наприклад, 14 ", 15,4", 17 ", 21" і т.д.). Якщо ви не можете знайти сайт виробника, перейдіть на сайт будь-якого крупного інтернет-магазину побутової та комп'ютерної техніки і подивіться інформацію про пристрій в описі моделі.
2
Інший спосіб - озброївшись рулеткою, самостійно виміряти екран. Його розмір прийнято міряти по діагоналі. Прикладіть рулетку до робочої області екрана і виміряйте відстань від правого нижнього кута до лівого верхнього, або навпаки. Якщо на рулетці немає дюймової шкали, розділіть отриману цифру на 2,54 (1 дюйм = 2,54 см) і ви отримаєте розмір екрана в загальноприйнятому вимірі. Наприклад, вимірювання показали, що діагональ екрана складає 39,11 см. При розподілі цієї цифри на 2,54 ви дізнаєтеся, що розмір екрана - 15,4 ".
Корисна порада
Замість рулетки можна використовувати кравецький метр або довгу лінійку.