Як зробити душову кабіну.

Рідко хто з нас не буває влітку на дачі. Це адже прекрасна можливість відпочити далеко від нестерпної задухи, міського пилу і робочої рутини. Природно при цьому хочеться бути в максимальному комфорті. Один із способів полегшити собі життя на дачі - побудувати душову кабіну.
Інструкція
1
Виберіть для пристрою душової кабіни тихе місце, захищене від вітру. Оскільки в пропонованому душі планується сонячний нагрів, то місце має бути ще і сонячним. Сонце має гріти дах душа цілий день від світанку до заходу. І третя умова для успіху даного підприємства - це створення душа на узвишші. Ви можете влаштувати його самі, паралельно створивши хорошу дренажну систему для стоку води.
2
У загальних рисах схема душа наступна: спочатку роблять водотривких шар, який не буде пропускати воду. Трохи нижче цього шару по шляху стоку води викопується місце під септик. Досить 1-2 кубометрів. Над водотривким шаром ставлять власне кабіну на армованих бетонних стовпах.
3
Отже, спочатку зробіть водотривких шар. Для цього викопайте і утрамбуйте грунт так, щоб вийшов нахил в ту сторону, де у вас буде дренаж і септик. На цей нахил постеліть ПВХ-плівку. Крім плівки можна використовувати стеклоизол або руберойд. Якщо ви будете робити бетонну стяжку, то Армується її сіткою.
4
Далі по периметру майбутньої кабіни вбивають або заливають палі. Фундамент палі тут краще, оскільки при цьому вся конструкція буде захищена від гниття. Палі найпростіше зробити з металевих або азбоцементних труб діаметром 10 см, поглиблених в землю на 1-1,5 метра. Щоб вбити палі, спочатку свердлять буром отвори. Над поверхнею труба повинна виступати на 20-30 см, не більше.
5
На палях встановлюють опору з брусів і до них вже кріплять каркас кабіни, який потім можна обшити фанерними листами.
6
Розраховуючи розміри душової кабіни, майте на увазі, що потрібно влаштувати не тільки мийне відділення, але і роздягальню. На сам душ достатньо приміщення 1 * 1 м. Для роздягальні - 0,5 * 1м. В підсумку з урахуванням товщини стінок може вийти кабіна 1,1 * 1,6 м. Це мінімальні розміри, що дозволяють користуватися кабіною з достатнім комфортом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NJMkW3o_5qM