Як підключити ноутбук до інтернету через смартфон.

Основна частина сучасних телефонів, смартфонів і комунікаторів володіє функціями модем. Це означає, що дані пристрої можуть бути з'єднувальною ланкою між комп'ютером і мережею інтернет.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Підключити мобільний комп'ютер до всесвітньої павутини через смартфон можна двома поширеними способами. Ви можете використовувати звичне кабельне з'єднання або каналу BlueTooth. Перший варіант має очевидну перевагу: більшість телефонів здатне заряджатися через USB-кабель. Виберіть програму, через яку ви будете синхронізувати ноутбук зі смартфоном.
2
Зазвичай дані програми доступні на офіційних сайтах виробників мобільних телефонів. Фірми Nokia, Samsung і Sony Ericsson створили дуже схожі утиліти, названі PC Suite. Скачайте відповідну програму і встановіть її.
3
Перезавантажте комп'ютер і запустіть PC Suite. Підключіть ваш смартфон до ноутбук у, використовуючи кабель певного формату. Зачекайте, поки запущена програма визначить мобільний телефон.
4
Переконайтеся в тому, що смартфон підключений до інтернету . Для цього запустіть вбудований браузер і спробуйте відкрити довільну web-сторінку. Поверніться до утиліти PC Suite. Відкрийте меню "Підключення до інтернету » та натисніть кнопку «Налаштувати».
5
Заповніть відкрилося меню. Вкажіть ті параметри підключення, які рекомендує використовувати ваш стільниковий оператор. Натисніть кнопку «Підключити» і почекайте, поки телефон з'єднається з сервером. Відкрийте інтернет-браузер на ноутбук е і перевірте роботи з'єднання з інтернетом.
6
Якщо ви хочете використовувати канал BlueTooth, то включите цю функцію в налаштуваннях смартфона. Переконайтеся в тому, що апарат доступний для підключення зовнішніх пристроїв. Виконайте пошук пристроїв BlueTooth з ноутбук а і підключіться до вашого смартфону. Запустіть PC Suite і дочекайтеся установки з'єднання. Повторіть процедуру налаштування інтернету і підключіться до мережі. Перевіряйте періодично рівень заряду акумулятора смартфона.