Як повернути стандартні настройки BIOS. Як в биосе повернути все в початковий стан.

BIOS - основна і первинна система настройки комп'ютера. Багато важливих параметри системи можна вказати тільки за допомогою BIOS. А невірно виставлені опції в пунктах цього меню можуть привести до того, що комп'ютер перестане завантажуватися. Або відмовиться запускатися далі стартового екрана. Є кілька способів повернути все в початковий стан і виправити помилки в налаштуваннях.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і відразу після появи на чорному екрані логотипу виробника материнської плати натисніть кнопку Delete. Як варіант, замість логотипу може з'явитися зведення текстової інформації про комп'ютер, наприклад, тип і модель процесора, кількість оперативної пам'яті і так далі. Дійте аналогічно - тисніть Delete кілька разів.
2
В деяких моделях системних плат кнопка входу в настройку BIOS відрізняється, це може бути F2, F10 - зазвичай це пишеться в нижньому рядку екрана. Тому уважно стежте за написами на екрані і дотримуйтесь вказівок виробника. Після натискання правильної клавіші на моніторі з'явиться вікно з рядками меню основної системи настройки комп'ютера.
3
Натискайте стрілочки «вгору» і «вниз» або «вправо-вліво» для переміщення по пунктах меню BIOS. Структура пунктів різниться у різних виробників материнських плат і прошивок, тому неможливо точно вказати розташування потрібного меню.
4
Шукайте напис, схожу на Load fail safe defaults або просто Default settings. Коли знайдете необхідний вам пункт, натисніть кнопку Enter, щоб скинути настройки в початкове положення.
5
Потім виберіть меню Save & Exit і знову натисніть клавішу введення. Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки, яку виведе на екран комп'ютер. Після перезавантаження всі параметри будуть скинуті в початкове положення.
6
Для випадків, коли не спрацювала автоматична захист від неправильних налаштувань і комп'ютер відмовляється входити в BIOS після натискання кнопки на клавіатурі, є інший, більш радикальний спосіб. Відкрийте бічну стінку системного блоку і знайдіть круглу велику батарейку. Витягніть її з гнізда в материнській платі і залиште все на 15 хвилин. Після цього поверніть батарею назад у гніздо і включіть комп'ютер. Налаштування повернуться до стандартного стану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FbLyKLYoI78