Що робити, якщо зламався телефон.

Багато хто навіть не можуть уявити своє життя без мобільного телефону . Купити його може будь-хто, адже в магазинах їх величезна кількість, починаючи від найдешевших моделей і закінчуючи найдорожчими. Але що робити, якщо раптом телефон несподівано зламався?
Звичайно, перша думка, яка приходить в голову при поломці телефону , покупка нового. Але, по-перше, це неекономно, адже іноді поломка буває зовсім незначною і старий телефон можна повернути до колишньої роботи. А по-друге, не у всіх є кошти, тим більше, якщо зламався телефон коштував пристойно. Так що ж тоді можна зробити? Звичайно, першим ділом варто подивитися, чи знаходиться телефон на гарантії. У тому випадку, якщо вона не стекла -апарат з усіма документами потрібно віднести в сервіс-центр, де його вам відремонтують абсолютно безкоштовно. Правда, потрібно врахувати, що якщо в поломці винні тільки ви самі, в ремонті вони вам можуть відмовити. Якщо в сервісі взяли ваш телефон, то ви маєте повне право попросити у них інший на той час, поки вам не повернуть ваш старий. Крім цього ви маєте право віднести зламався телефон назад у салон і вимагати у продавця замінити товар або ж повернути за нього ваші гроші. При собі ви повинні мати документи, що підтверджують покупку даного апарату і чинний термін гарантії. При падінні телефон варто відразу ж перевіряти на справність. І тільки при виявленні будь-яких помилок шукати способи їх усунення. Дуже часто буває, що телефон ламається після того, як на нього витекла звідти гарантія. В цьому випадку вам його вже не запропонують відремонтувати або поміняти безкоштовно, та й гроші ви вже не повернете. Що ж тоді залишається робити? Спочатку необхідно визначити причину поломки і вартість її усунення. Якщо телефон дорогий, то можна віднести його в платний сервіс і відремонтувати за свої власні гроші. Якщо ж телефон коштував дешево, а його ремонт обійдеться в половину вартості самого апарату - то, звичайно ж, краще придбати собі новий, так як невідомо скільки після ще пропрацює відремонтований аппарат.Твердо вирішивши купити собі новий телефон, ви можете спробувати відремонтувати свій старий самостійно , так як в такому випадку ви нічого не втрачаєте. Не зможете полагодити - ну і не треба, у вас вже є новий, а якщо зможете, то старий служитиме в якості запасного варіанту.
Якщо зламався телефон, не варто сильно засмучуватися, тому що споживачі мають право повернути за нього гроші і купити новий. Для цього необхідно дотримати ряд важливих умов, описаних в законодавстві, і набратися терпіння, оскільки не кожен продавець спокійно сприйме ваше прохання.
Вам знадобиться
  • - гарантійний талон;
  • - чек.
Інструкція
1
Перевірте, щоб після покупки телефону у вас залишився гарантійний талон і чек. Також обов'язково зберігати упаковку пристрою протягом усього терміну гарантії, оскільки вона може знадобитися для вирішення суперечки з поверненням грошей.
2
Почитайте Закон РФ «Про захист прав споживачів». Перед тим як вимагати назад свої гроші за несправний телефон, необхідно переконатися в правомірності своїх дій і знати, які статті закону на вашому боці, щоб вільно ними оперувати.
3
Переконайтеся, що поломка телефону відноситься до гарантійного нагоди, інакше продавець має повне право відмовити в задоволенні вашого прохання. Також ви можете втратити гарантію, якщо перепрошивати свій мобільний пристрій, розбирали і міняли самостійно його функціональні деталі.
4
Напишіть письмову претензію на ім'я директора фірми-продавця, в якій вкажіть причину звернення, перерахуйте поломки, зверніться до статей закону і вимагайте повернення грошей за телефон. Передайте заяву і отримаєте письмову відповідь протягом 10 днів. Після цього продавець має право забрати пристрій на експертизу, яка повинна проходити у вашій присутності і проводитися сторонньою організацією. Якщо перевірка доведе ваше гарантійне право, продавець буде зобов'язаний відшкодувати вартість телефону. В іншому випадку ви можете звернутися з позовом до суду з даного питання.
5
Зверніться з позовною заявою до суду, в якому вкажіть, що було написана претензія на повернення грошей за несправний телефон, а продавець ігнорує або відмовляється задовольнити ваше прохання. В результаті суду ви можете відшкодувати не тільки вартість пристрою, але і певну суму пені, яка розраховується з дня подачі заяви. Як правило, до судового розгляду продавці намагаються не доводити справу і вирішити питання мирним шляхом, так як репутація в цьому бізнесі понад усе.