Як витягнути файл.

Напевно ви в курсі, що перед тим, як переглянути який-небудь відеоролики та зображення за допомогою браузера, ці дані зберігаються в кеші. Відповідно, що цей контент можна витягти, але за умови запущеного браузера, т.к. деякі файли видаляються при виході з нього.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Opera.
Інструкція
1
Йтиметься про дані, які ви часто переглядаєте за таких популярних сайтів, як «Вконтакте», YouTube і т.д. В браузерах Mozilla Firefox і Google Chrome таку інформацію можна легко знайти і скопіювати, але в Opera все обстоит не так. Перш за все, вам необхідно дізнатися, де знаходиться папка з кешем переглянутих сторінок. Для цього запустіть браузер, якщо ви цього ще не зробили. Натисніть верхнє меню «Довідка» та виберіть пункт «Про програму».
2
На сторінці, будуть перераховані шляху до папок з кешем, настройками і т.д. Скопіюйте шлях в буфер обміну, виділивши його і натиснувши поєднання клавіш Ctrl + C. За замовчуванням шлях буде виглядати наступним чином C: Documents and Settings \ _імя_пользователя_Local SettingsApplication DataOperaOperacache ".
3
Перейдіть до робочого столу і запустіть «Мій комп'ютер», очистіть вміст адресного рядка. Вставте вміст буфера обміну, скориставшись поєднанням клавіш Ctrl + V. Натисніть Enter, щоб перейти до папки з кешем.
4
У розпочатому каталозі відкрийте папку Sesn і знайдіть файли з розширенням tmp. Т.к. файлів такого типу може виявитися досить багато, змініть вид відображення - натисніть правою кнопкою на вільному місці, виберіть команду «Вид», а потім «Таблиця». Подивіться на дати створення файлів, орієнтуючись на найостанніші, а також на їх розмір, виберіть потрібні і скопіюйте в будь-який каталог.
5
Якщо ви шукаєте відеоролик, дивіться файл найбільшого розміру. Для визначення файлу і його перевірки натисніть правою кнопкою миші, виберіть пункт "Відкрити за допомогою». Зі списку програм за замовчуванням виберіть будь відеоплеєр, наприклад, Media Player Classic і натисніть кнопку «ОК». Для файлів іншого типу необхідно використовувати відповідні програми.
6
Після знахідки потрібних файлів необхідно додати розширення, яке пишеться в кінці файлу за шаблоном «імя_файла.расшіреніе». Натисніть правою кнопкою миші на файлі і виберіть пункт "Перейменувати" або просто натисніть клавішу F2.