Як пофарбувати коридор. Як обробити коридор в квартирі.

Різноманітність лакофарбової продукції в магазинах часом ставить у глухий кут людини, яка захотіла всього лише пофарбувати коридор в квартирі. Вам можуть дуже сподобатися кілька відтінків фарби і, не знаючи яку банку вибрати, ви готові вже відмовитися від самої ідеї оновити стіни. Беріть кілька видів фарби - зробіть унікальний дизайн коридор а.
Вам знадобиться
  • - малярний скотч;
  • - шпаклівка і грунтовка;
  • - кисті і валики;
  • - ванночка для фарби;
  • - фарба;
  • - малярний гребінь із дрібними зубцями.
Інструкція
1
Щоб забарвити стіни коридор а в стилі печворк, візьміть кілька відтінків акрилової фарби. Кольори повинні бути близькими один одному, наприклад, персиковый-желтый-терракотовый-абрикосовый-розовый-бежевый або оливковий-хакі-салатовий-гірчичний-тютюновий-зелений. Можна взяти відро білої акрилової фарби і всього два колера і поекспериментувати в створенні нових кольорів, розливаючи вподобану фарбу в чисті банкі.Подготовьте стіни для обробки - очистіть від старого покриття і покрийте грунтовкою. Перш ніж приступити до фарбування, дайте грунту добре просохнути.
2
Расчертите стіни коридор а на квадрати або прямокутники. Розмір їх буде прямо залежати від розміру приміщення - чим менше площа, тим дрібніше деталі.Малярним скотчем строго по лініях розмітки відокремте спочатку блоки, які ви будете фарбувати в першу чергу. Візьміть валик і акуратно приступайте до роботи. Коли висохне ця фарба, зніміть скотч і відокремте наступні блоки для покраскі.В такому стилі можна пофарбувати не тільки коридор , а й інші кімнати квартири. Для дитячої візьміть яскраві контрастні кольори, а для вітальні в мінімалістському стилі використовуйте біло-сіро-чорну гаму.
3
Ця техніка забарвлення нагадує стіни старовинного замку, тут дуже до місця будуть арки замість дверей. Відтінки фарби підберіть близькими до кольору натурального каменю. Можна піти ще далі шляхом імітації природності і зробити нижній ряд блоків на тон темніше і зеленішою попередніх, показуючи тим самим, що камені відсиріли і вкрилися пліснявою. Ту ж процедуру можна проробити в кутах приміщення.
4
Фарбу вибирайте матову - зі структурою, що нагадує пісок, зернистої на дотик. Як і в першому варіанті фарбування, відокремлюйте окремі блоки малярським скотчем, чекайте висихання фарби і приступайте до наступного відтінку. Відрізняється лише техніка нанесення матеріалу - накладіть фарбу маленьким валиком, потім, не даючи їй висохнути, промокніть шматком зім'ятої в грудку дрантя. Це додає натуральності вашої поверхні, роблячи її шорсткою. Подекуди нанесіть другий шар фарби таким же чином.
5
Для нанесення на стіни ажурних смуг, візьміть фарбу двох структур і відтінків. Для базового покриття стіни підійде звичайна акрилова продукція матова і бархатиста. Ажурні смуги створюйте більш щільною фарбою, яка сохне не так швидко. Ширину елементів робіть на ваш смак і залежно від розміру коридор а.
6
Нанесіть базову фарбу на всю площу стін кімнати. Після того як вона висохне, малярським скотчем відокремте смуги майбутнього ажуру. Працюйте з кожною деталлю по черзі. По свіжому шару фарби проведіть гребінцем з тонкими зубчиками, роблячи S-образні руху рукою. Трохи почекайте і виконайте те ж саме, але трохи під іншим кутом, щоб малюнок не повторялся.Пріступайте до наступної смузі.