Як клеїти кути.

Після того як ви освоїли техніку наклеювання шпалер на рівну стіну, саме час навчитися клеїти кути. В цьому процесі на перший погляд неї нічого складного. Однак при найближчому розгляді справи цей процес стає для деяких справжнім прокляттям. Тому корисним буде дочитати цю статтю до кінця. Нижче будуть представлені кілька рекомендацій по клеєнню шпалерами кутів.
Інструкція
1
Хочеться відразу сказати, що клеїти ціле полотно в кут вкрай небажано. На практиці в квартирах дуже мало абсолютно прямих вузлів. Саме тому з майже стовідсотковою ймовірністю кути шпалер у вас зморщаться, смуга перекоситься, і наступна смуга теж нерівно ляже. Що тут сказати? Процес застопорився, настрій зіпсувався і вам довелося бігти в магазин за новим рулоном шпалер. Гнітюча перспектива. Тому, щоб подібних ексцесів не траплялося, клейте кути правильно.
2
Отже, в чому полягає основний принцип клеєння кутів шпалерами? Полотно слід клеїти таким чином, щоб вийшов невеликий нахлест на сусідню стіну (буквально 1-2 см). Наступна смуга вже ляже на іншій стіні до кута встик і у вас вийде ровненький кут. Якщо ви займаєтеся оклейкой важких шпалер (вінілових, флізелінових та інших подібних), тут необхідно, користуючись схилом і роблячи сантиметровий напуск на сусідню стіну, наклеювати смугу шпалер строго вертикально.
3
Це були основні вимоги щодо процесу наклеювання шпалер в кути. Ці вимоги справедливі як для паперових, так і для решти шпалер. Виняток, хіба що, складають склошпалери. Їх доведеться рівно обрізати строго по схилу, Року Польщі прямо за кутом. Тут вся «фішка» в тому, що склошпалери наклеюються виключно під фарбування, тому стик двох полотен в кутку після процесу фарбування шпалер стане практично непомітним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A4VvIVZpQKo
Стельовий плінтус або галтель клеїться як після поклейки шпалер, прикриваючи їх верхній край, так і до їх поклейки на голу стіну. У кожному разі, стельовий плінтус надає приміщенню вишуканий і закінчений вигляд і дозволяє приховати похибки стіни і поклейки шпалер.
Вам знадобиться
  • - стусло або лекало
  • - гострий ніж
Інструкція
1
У будь-якому приміщенні є кути, причому іноді кути бувають не тільки внутрішніми, але і зовнішніми. Такі кути можна бачити в кімнатах з нішами. В ідеальній кімнаті з рівними стінами жолобник слід обрізати під кутом. Але зовнішні і внутрішні кути відрізняються по розташуванню верху і низу.
2
Стусло - спеціальний інструмент у вигляді жолоба з прорізами. В жолоб укладають жолобник, а по прорізах проводять ножем. Два прорізи розташовані в дві сторони під кутом і ще одна проріз розташована вертікально.Чтоби зробити зовнішній кут, вставте жолобник в стусло і відріжте так, щоб верхня частина плінтуса виступала в порівнянні з нижньої. Щоб зробити внутрішній кут, ріжте жолобник під так, щоб нижня частина плінтуса видавалася вперед. Подивіться рисунок, верхня частина галтели позначена синьою лінією.
3
Якщо ні стусла, накресліть лекало, за яким будете різати плінтус. Можна скористатися косинцем для креслення. Ніж повинен бути дуже гострим і гладким. Ножівкою та іншими зубчастими лезами погано різати стельовий плінтус, він кришиться, випадають окремі шматки. Все це призводить до неакуратному увазі зрізу.
4
Рідко бувають кімнати з правильними і рівними стінами, тому іноді доцільно відрізати для кута одну частину плінтуса під кутом, а іншу поступово підганяти, так щоб зрізи збіглися один з одним, а плінтуси при цьому тулилися б до стіни. У будь-якому випадку всі нерівності можна залити герметиком.
5
Іноді в магазинах продають вже оформлені кутові елементи галтелей. Можна скористатися ними, тоді вам доведеться розрізати галтели тільки рівно поперек, що значно легше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BOhwwmFhung