Як прибрати відображення в окулярах.

Окуляри вже давно перестали бути просто предметом, виконуючим дефекти зору. Окуляри для сучасної людини - стильний і модний аксесуар, що дозволяє, в тому числі, і позиціонувати себе в суспільстві. І якщо в недавньому минулому актуальними були окуляри «як у льотчика» із дзеркальною поверхнею лінз, то зараз перевага віддається очками з масивної оправою і не відображають стеклами.
Вам знадобиться
  • - окуляри;
  • - сума від 200 рублів залежно від прейскуранта цін в обраному салоні оптики;
  • - консультація фахівця.
Інструкція
1
При наявності сонцезахисних або корекційних окулярів і бажання позбавити їх лінзи відбиває ефекту, для початку необхідно визначитися з вибором спеціального просветляющего покриття. Просвітлюючі покриття складаються з декількох шарів неорганічних сполук, товщина і показник заломлення яких підібрані таким чином, щоб зменшувати відображення світла від поверхні лінз і збільшувати їх світлопропускання. Вартість такого покриття залежить від марки і виробника.
2
Необхідно переконатися в наявності обраного вами покриття в салонах оптики вашого міста. Найбільш поширені марки спеціальних покриттів: Carl Zeiss, Essilor, Polaroid, Hoya. Варто також пам'ятати, що деякі салони оптики працюють з постачальниками досить рідкісних марок покриттів для очкових лінз.
3
Нанесення спеціального покриття на лінзи - завдання компетентного фахівця. Процес нанесення повинен проходити в стерильній обстановки для того, щоб частинки пилу не потрапили між лінзою і покриттям - це може різко зіпсувати зір без видимих на те причин. Просвітлює покриття складається з декількох найтонших шарів, що наносяться на поверхню очкової лінзи за допомогою спеціальних вакуумних установок. Фізичні властивості просветляющего покриття розраховані так, щоб відбиті промені світла інтерферувати і гасили один одного. Нанесення покриття займає кілька годин залежно від зайнятості фахівця.
4
При нанесенні покриття на коригувальні зір окуляри варто також звернути увагу на інтегральні, тобто, багатофункціональні покриття. Вони складаються з зміцнюючого покриття, просветляющего покриття (одно- або багатошарового) і покриття гидрофобного.
5
Після установки просветляющего покриття необхідно пам'ятати про засоби спеціального догляду за лінзами - серветках з мікрофібрових волокон, спреях-очисники, разових очищувальних серветках. Також, лінзи необхідно берегти від механічних впливів.
Зверніть увагу
Покриття зворотного ефекту - поляризаційні. Лінзи з таким покриттям забезпечують захист очей від засліплюючих відблисків, що утворюються при віддзеркаленні світла від різного роду поверхонь. Окуляри з поляризаційними лінзами рекомендується використовувати при водінні автомобіля, активному відпочинку і заняттях спортом на відкритому повітрі.