Як збільшити розмір малюнка.

Основною проблемою, пов'язаною зі збільшенням розміру растрових зображень, є те, що графічному редактору нізвідки взяти інформацію про забарвлення пікселів, які додаються в картинку для її збільшення. Програма копіює існуючі пікселі і в результаті збільшене зображення сильно програє в якості вихідної картинці. Якщо уникнути збільшення лінійних розмірів файлу не можна, після закінчення трансформації зображення необхідно відкоригувати.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Найвідоміший спосіб збільшення розміру картинки штатними засобами Photoshop полягає в послідовному зміні розміру на десять відсотків за допомогою опції Image Size з меню Image. Для використання цього способу відкрийте вікно налаштувань розміру і змініть в панелі Pixel Dimentions пікселі на відсотки. У будь-яке з полів цієї панелі введіть значення 110%. В якості методу інтерполяції виберіть Bicubic і клацніть по кнопці ОК.
2
Якщо вам потрібно збільшити картинку на десять-двадцять відсотків, якість зображення особливо не постраждає. Тим не менш, перегляньте редактируемую картинку, збільшивши її масштаб в панелі Navigator до ста відсотків. Можливо, виявиться, що колірний шум, який був присутній на вихідному зображенні, збільшився разом з картинкою і став більш помітний. Видаліть шум фільтром Reduce Noise з групи Noise меню Filter.
3
Якщо на окремих ділянках зображення стали помітні артефакти стиснення, по можливості, видаліть їх за допомогою інструменту Clone Tool. Для цього поставте покажчик курсору на фрагмент зображення, пофарбований в той же колір, що і редагований ділянку, але не містить артефактів. Затисніть клавішу Alt і клацніть мишкою по цій ділянці. Клацніть по редагованому фрагменту зображення. На нього скопіюються пікселі з ділянки, який був обраний в якості джерела клонування.
4
Продублируйте шар за допомогою опції Dublicate Layer з меню Layer. Підніміть різкість дубліката шару, попередньо перевівши його в колірній режим Lab опцією Lab з групи Mode меню Image. У діалоговому вікні клацніть по кнопці Do not Merge щоб зберегти шари.
5
У вкладці Channels клікніть по каналу Lightness і застосуєте до нього фільтр Unsharp Mask. Для того щоб побачити результат застосування фільтра до кольоровій картинці, клікніть по каналу Lab.
6
Переведіть картинку назад в режим RGB. Відрегулюйте прозорість шару з фільтром, щоб домогтися оптимального поєднання чіткого і нечіткого зображень.
7
Збережіть збільшену картинку в файл jpg опцією Save As меню File.
Корисна порада
Існує безліч програм і плагінів, які позиціонуються як інструменти для збільшення розміру растрових зображень без втрати якості. Це такі програми, як AKVIS Magnifier, PhotoZoom Pro, Resize Pro, Resize Magic.