Як зміцнити імунну систему.

Імунна система в людському організмі виконує бар'єрну функцію, захищаючи його від несприятливих зовнішніх впливів. Тому слабкий імунітет може доставити масу проблем. Для того щоб уникнути частих захворювань, його необхідно зміцнювати.
Вам знадобиться
  • - продукти, що містять вітаміни і мінерали;
  • - комплекс вітамінів;
  • - іммуномоделірующіе препарати "Иммунал", "Настоянка ехінацеї".
Інструкція
1
Багато в чому стан здоров'я залежить від того, наскільки збалансовано харчування. Тому для того щоб зміцнити імунітет, щодня вживайте в їжу достатню кількість вітамінів і мінеральних речовин. На столі щодня повинні бути присутніми фрукти та овочі, багаті антиоксидантами, що допомагають очищати організм від шкідливих радикалів, зашлаковують імунну систему .
2
Вживаючи корисні продукти, постарайтеся відмовитися від шкідливих. Напівфабрикати, консерванти, надмірна кількість жиру і цукру, алкоголь негативно впливають на роботу всіх внутрішніх органів, послаблюючи імунітет.
3
У зимовий період включайте в їжу цибулю і часник. Вміщені в них фітонциди допомагають організму протистояти захворюванням.
4
Зміцнення імунітету неможливе без здоров'я кишечника, так як проживають в ньому бактерії впливають на роботу всього організму. Тому пийте кисломолочні продукти, що містять живі культури, тим самим підтримуючи кишкову фауну.
5
У період загострення сезонних захворювань, навесні і восени, додатково придбайте в аптеках комплекс вітамінів і іммуномоделірующіе препарати, що підвищують опірність організму до вірусів. Найчастіше в них входять такі природні компоненти, як ехінацея, звіробій, женьшень, чистотіл, оман та інші корисні трави.
6
Ведіть активний спосіб життя і частіше бувайте на свіжому повітрі. Зміцнити імунну систему допомагають заняття будь-яким видом спорту.
7
Намагайтеся мислити позитивно, так як психологічний настрій впливає і на фізичний стан. Уникайте стресів і постарайтеся навчитися розслаблятися, оскільки нервові зриви послаблюють імунітет.
Корисна порада
Допомагає зміцнити імунітет загартовування. Підбирати методику необхідно з урахуванням індивідуального стану організму, але самий просто і універсальний спосіб - це відвідування парної. Чергування контрастних температур тренує імунну систему.