Як зробити вечірню зачіску з довгого волосся. Як зробити красиву вечірню зачіску на довге волосся самим.

Віддавна довгі волосся є символом жіночності і краси. Будучи доглянутими і шовковистим, вони здатні додати благородний вигляд навіть самому звичайному особі. Красива довга шевелюра - це не просто природний дар, адже вона вимагає самого ретельного і особливого догляду. Багато хто вважає, що мати довгі волосся вельми незручно, але в разі потреби їх можна укласти в красиву вечірню зачіску. Зробити це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Щипці для завивки волосся, шпильки або шпильки, спрей або лак для волосся, гребінець, щільна гладка гумка для волосся, дві шпильки-палички.
Інструкція
1
Створіть високу зачіску з валиком типу «Помпадур». Наявний обсяг волосся збільште шляхом обробки пасом по всій довжині волосся щипцями для завивки. Відокремте частина верхніх волосся в області тімені голови від нижніх пасом, закріпіть їх на маківці за допомогою шпильки і на час залиште. Решта пасма зберіть і скрутіть в не тугою валик, при цьому кінці повинні бути вільними.
2
Тепер займіться відокремленими пасмами на маківці. Зробіть на них начісування, починаючи від самих коренів. Згорніть напіввалик і за допомогою лаку для волосся надайте обсяг і зафіксуйте шпильками.
3
Вільні кінці волосся, які залишилися від нижніх пасом, акуратно підкрутіть в такому ж напрямку, що і пасма на маківці. Зафіксуйте отриманий валик шпильками. Якщо деякі прядки вибилися з зачіски, просто підкрутіть їх щипцями. Зафіксуйте готову зачіску спреєм або лаком для волосся.
4
Володаркам довгого прямого волосся підійде зачіска «Красивий вузол». Ретельно розчешіть волосся по всій довжині. Зберіть за допомогою резинки у високий хвіст трохи нижче верхівки. Волосся в хвості за годинниковою стрілкою закрутіть в один джгут. З отримав на голові джгута викладайте вузол, закручуючи і його за годинниковою стрілкою. Вузол повинен утворитися у вигляді спіралі.
5
Через центр вузла обережно просуньте вказівний і середній пальці лівої руки і тихенько витягнете залишився хвостик волосся, правою рукою притримаєте вузол. Потім, притримуючи хвіст з вузлом лівою рукою, правою рукою закріпіть у вузлі першу паличку-заколку. Другу паличку-заколку закріпіть у вузлі симетрично першою. Зачіски готові.
Довгі волосся , без сумнівів, можуть бути чудовою прикрасою для будь-якої дівчини. Звичайно ж, зачіска, виконана на довгому волоссі, грає не останню роль, але як часто власниці довгого волосся скаржаться на одноманітність і неможливість міняти образи, а також заздрять дівчатам з волоссям коротший. Однак з довгого волосся можна зробити досить зачісок. Так що знайомтесь з деякими з них і розлучайтеся з думкою, що єдине різноманітність, яка вам світить - це нудний "кінський хвіст" на маківці.
Інструкція
1
Красиво і елегантно виглядають блискучі прямі волосся , хвилясті по плечах - відмінний і простий варіант як для вечірнього заходу, так і на кожен день. Для того, щоб зробити волосся приголомшливо прямими, вам не обійтися без хорошої круглої щітки і фена. Накручуйте волосся на гребінець, починаючи від коренів (їх варто підняти, так як обсяг тільки прикрасить вашу зачіску) і повільно витягайте під теплою струменем фена, пасмо за пасмом. Коли ви розправитися з усіма - розчешіть волосся , збризніть їх спреєм з ефектом блиску і за бажанням зафіксуйте лаком.
2
Ви можете створити "пляжний" ефект на волоссі і оточуючим буде здаватися, що ви тільки-тільки повернулися з пляжу. Це дивно природна й романтична укладка! Почніть з миття волосся і нанесення зволожуючого кондиціонера. Обережно розчешіть і розплутайте дрібні вузлики, поки кондиціонер все ще на волоссі, а потім ретельно прополощіть волосся прохолодною водою. Вберіть зайву вологу м'яким рушником, дайте волоссю зовсім небагато підсохнути до вологого стану, а потім візьміть гумку (тільки не дуже тугу) і зв'яжіть їх на маківці в пучок таким чином, щоб вийшла своєрідна пальмочка. Можна використовувати декілька гумок, якщо ваші волосся дуже густі. Щоб уникнути заломів і домогтися гарних хвиль, стирчать пасма найкраще як би обмотати навколо основи хвоста. Залиште волосся до практично повного висихання, а потім розпустіть і надайте окремим пасмам фактурності за допомогою воску або мусу, правда, в зовсім невеликих кількостях. Таку зачіску можна прикрасити красивими шпильками-квітами, тоді вийде справжній тропічний шик!
3
Природно, романтично і одночасно урочисто виглядають локони, створені на довгому волоссі. Ви цілком можете використовувати спеціальну спіральну насадку або щипці для завивки волосся, однак, щоб нанести структурі волосся якомога менше шкоди, вам варто звернути свою увагу на бігуді. Вимийте волосся з м'якими шампунем або кондиціонером, потім дайте їм підсохнути, розчешіть на пасма, обов'язково підніміть біля коріння (це важливо тому, що довгі волосся мають властивість "обвисати" під дією власноїтяжкості) і завийте на бігуді. Після того, як волосся висохнуть, звільніть їх від бігуді, акуратно розділіть пальцями і трохи зафіксуйте за допомогою лаку.
4
Не варто недооцінювати і кінський хвіст - ця зачіска може виглядати вельми цікаво. Наприклад, якщо ви висушіть волосся за допомогою щітки-гребінця, потім зробите високий хвіст і завийте кінці з допомогою спеціальної насадки на плойки або за допомогою тієї ж круглої щітки, завив їх всередину або назовні.