Вибір квітів для спальні.

Спальня є місцем для відпочинку і сну. Кольорове оформлення кімнати залежить від індивідуальних переваг кожного, проте кожен відтінок має своє значення. Підбір тонів в інтер'єрі може розповісти багато про що.
Інструкція
1
Зверніть увагу на своє здоров'я і самопочуття при виборі квітів для спальні . Наприклад, червоний допоможе активізувати роботу нервової і серцево-судинної системи. Його добре використовувати і при перевтомі, пригніченому стані, зниженому тиску. Не варто вибирати відтінки червоного якщо у вас підвищений тиск і сильний характер. Червоний підсилює конфліктність і провокує на сварки.
2
Вибирайте жовтий колір, якщо хочете активізувати, порушити травну і ендокринні системи. Цей колір добре включати в інтер'єр спальні , вікна якої виходять на тіньову сторону і при поганому настрої вранці. Не потрібно купувати меблі і аксесуари жовтого в разі, коли нервова система збуджується, ви страждаєте безсонням або страждаєте стрибками тиску.
3
Використовуйте зелений колір в інтер'єрі спальні , якщо у вас хвороба серця. Він також дає відпочинок очам, дарує спокій і віру у власні сили. Зелений добре застосовувати при розбіжностях у подружньому житті. Не слід купувати меблі і аксесуари такого кольору, коли здається, що життя протікає мляво і нецікаво.
4
Оформіть спальню в блакитному, якщо страждаєте безсонням, часто відчуваєте стрес, не подобаються спеку і вважаєте за краще спати в прохолоді. Не варто купувати меблі і аксесуари в відтінках синього, якщо ви схильні до меланхолії і відчуваєте часті перепади настрою.
5
Хочете повернути взаєморозуміння з чоловіком? Вибирайте бежеві тони. Вони заспокоюють, знімають хвилювання. Бежевий колір добре використовувати у випадках, коли є потреба у відпочинку від фізичного навантаження. Але остерігайтеся подібних тонів, якщо у вашому житті негативних емоцій більше, ніж позитивних.
6
Можете застосувати в оформленні спальні білий колір, коли необхідно придушити нервову напругу і тривогу. Він гарний у випадках занепокоєння з приводу. Не потрібно виконувати дизайн в білому кольорі, якщо відчуваєте почуття самотності.
7
Коли не знаєте, чого хочете в житті, купите меблі і аксесуари в спальню чорного кольору. Він здатний як придушувати, так і створювати відчуття захищеності. Але, якщо ви боїтеся впасти в похмуре і пригнічений настрій, вибирайте для оформлення світліші відтінки кольорів.