Як зробити крісло.

Сидіти в кріслі в квартирі перед балконом, відчувати на собі кожне подих вітру і жмуритися ласкавому сонечку - що може бути приємніше? Хіба тільки сидіти в кріслі на свіжому повітрі на дачі або будинку перед каміном, відпочиваючи після важкого робочого дня. Йдучи до цієї інструкції, ви зможете самі виготовити нескладне і зручне крісло.

Вам знадобиться

Клеєна фанера; Пиломатеріали листяної породи дерева; Наждачний папір; Поролон; Гобелен або декоративна тканина; Шурупи і цвяхи різних розмірів; Будівельний степлер зі скобами або кнопки.

Інструкція
1

Спочатку вам потрібно підготувати деталі. Випиляєте дві заготовки висотою 78-79 см для задніх ніжок і дві заготовки висотою 60-62 см - для передніх. Для крісла будуть потрібні також підлокітники. Їх довжина - 50 см. Причому підлокітники слід випиляти таким чином, щоб їх передні кінчики дивилися вниз. Потрібно ще випив чотири поперечини тієї ж довжини, що і підлокітники для з'єднання ніжок у нижній частині крісла, а також ще чотири поперечини довжиною 55 см, для установки спинки і сидіння.

2

Коли всі необхідні деталі випив і оброблені наждачним папером , можна приступати до складання каркаса крісла. Для з'єднання деталей крісла можна скористатися цвяхами. Крім цвяхів ви можете випилювати на кінцях однієї деталі два циліндри. На кінці іншої деталі слід випиляти два пази за розмірами циліндрів. Тоді можна вставляти деталі одна в іншу, і триматися вони будуть прекрасно. Тільки в цьому випадку заготовки для деталей потрібно вирізати кілька великих розмірів, щоб був запас для вирізання циліндрів.

3

Спочатку слід з'єднувати передні ніжки крісла з підлокітниками, потім з бічними перекладинами на висоті близько 42-43 см. Далі з'єднайте поперечними перекладинами передні ніжки одна з одною на цій же висоті. Далі скріпіть двома поперечинами задні ніжки разом. Потім вже з'єднаєте дві конструкції між собою.

4

М'яке сидіння для крісла робиться так: виріжте з поролону два шматки. Один з них повинен мати розміри 50х55 см, а інший - 20х55 см. Оберніть поролон тканиною. Тканина прикріпіть знизу або ззаду кнопками або дужками за допомогою будівельного степлера.

5

Далі встановіть сидіння зі спинкою, прикріпивши вже обгорнутий поролон до відповідних поперечин за допомогою шурупів. По вісім шурупів для кожної з перекладин цілком повинно вистачити.