Як вибрати лампу.

Напевно більшість з нас особливо не заморочується з вибором настільної або підлогової лампи. Ми просто приходимо в магазин і купуємо саму на наш погляд симпатичну і особливо не обтяжливу бюджет лампу. Це неправильний підхід. Слід продумати стиль лампи, підходящий до оформлення вашої кімнати, форму лампи, її потужність, розмір і функціональність. Ознайомтеся з порадами, які допоможуть вам зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Для чисто декоративною ролі лампу можна взяти будь-яких розмірів. Але якщо вона вам потрібна для читання, спочатку переконайтеся в її достатніх розмірах для освітлення необхідного простору. По висоті лампи можуть бути різними. Самий функціональний варіант для дому та офісу - настільна лампа з регульованою висотою і кутом розташування. Якщо передбачається встановити підлогову лампу у дивана чи крісла, слід вибрати її висоту так, щоб низ абажура знаходився на рівні очей людини, що сидить на дивані або в кріслі. Так світло не буде зліпити очі.
2
Якщо ви чітко знаєте, куди ви поставите свою нову лампу, приділіть увагу пропорціям. Для маленького круглого столика не потрібно купувати величезну лампу. І навпаки, якщо у вас великий стіл, занадто маленька настільна лампа буде на ньому виглядатиме невдало.
3
Візьміть лампу в руки і перевірте, наскільки важко у неї підставу. Занадто легке підстава може стати причиною падіння лампи при вашому невдалому русі, навіть самому найменшому. А легкість підстави залежить від ціни лампи. Чим вона дорожча, тим і підстава легше.
4
Потужність - це дуже важливий параметр будь лампи, а особливо тієї, яку збираються застосовувати для читання. Оптимальна потужність лампи для таких потреб - не менше 100 Вт. А оскільки багато хто з настільних ламп працюють з лампочками 60 Вт, краще буде вибрати таку лампу, в якій допускається використовувати лампочки, різні по потужності. Цей параметр повинен коливатися між 50 і 150 Вт. Як альтернативу можна придбати лампу з кількома патронами, яких включають по одному або разом.
5
Навіть найпотужніша і дорога лампа буде погано виглядати в приміщенні, якщо вона ну зовсім не відповідає його інтер'єру. Тому вирішите відразу, в якому стилі буде виконана ваша майбутня лампа. Матеріал лампи слід підбирати так, щоб він гармоніював з матеріалом того предмета меблів, на якому лампа стоятиме.
6
В торговому залі магазину не завжди виставляється повний асортимент виробів, тому вивчіть спочатку каталог. А якщо ви підбираєте собі лампу в салоні, вибір тут буде більш багатим. Однак вам, швидше за все, доведеться почекати до тих пір, поки ваш замовлення не буде доставлений зі складу до вас додому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XaDwd_kDHBI