Як вирощувати огірки в теплиці.

Вирощування огірків в теплиці допомагає домогтися підвищеної врожайності. Якщо правильно ростити огірки в теплиці, вони дадуть на 30-40% плодів більше, ніж у відкритому грунті.
Інструкція
1
Першим ділом підготуйте грунт для огірків. Це треба зробити восени. Обеззаразьте землю в теплиці і внесіть добрива. На один квадратний метр потрібно 20 кг перегною. Він не тільки живить землю, а й покращує її структуру. Добрива додаються з урахуванням родючості грунту, але зазвичай потрібен азот, фосфор, калій і магній.
2
Навесні зробіть в теплиці правильні грядки. Вони повинні бути високими, в крайньому випадку середньої висоти, але не низькими. Це забезпечить хороший дренаж і зробить огіркові кущі більш здоровими і міцними. Грядки можна окантувати бортиками, щоб в них завжди було достатньо землі. Землю потрібно підтримувати в пухкому стані.
3
В кінці березня можна починати висаджувати розсаду огірків в теплицю. Рослини треба садити з щільністю не більше 4 на квадратний метр. Схема така - 1,0-1,2 х 0,30-0,35 см. Після висадки огірків їх треба полити і поливати далі кожен день. Найкраще це робити кілька разів на день невеликими порціями. Допоможе система крапельного поливу, яка продається в спеціалізованих магазинах. Формувати огірки треба в одне стебло і підвішувати їх до стелі теплиці або спеціальним кілочків і планок. Коли огірки зацвітуть, полив треба збільшити і поєднати з підгодівлею. У воді для поливу слід розчиняти мінеральні добрива.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UROkNtItbEs
Корисна порада
Збирати плоди слід щодня, коли вони досягнуть приблизно 10 см в довжину. Інакше рослина буде виснажуватися.