Як запобігти кризі.

Світовий кризу 2008 року призвела до того, що в більшості розвинених країн спостерігається рецесія, а рівень стресу фінансових ринків досяг досить високих показників. Ризик економічного краху в даний час висить дамокловим мечем не тільки над приватним сектором, а й над цілими державами, багато з яких володіють значними зовнішніми і внутрішніми боргами. У зв'язку з цим світові фінансисти розробили ряд стратегій щодо запобігання кризу а.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що тільки жорсткі заходи здатні утримати насувається кризу . Однак вони впливають на зниження обсягів виробництва, що в свою чергу негативно позначається на економіці. Тому необхідно організувати мережу банків, спрямовану на фінансування певної державної структури і забезпечувати короткостроковий стимул розвитку.
2
Проведіть кредитне послаблення, оскільки головною проблемою залишаються надмірні борги і банкрутство підприємств, а у грошовій політики обмежений вплив. Ідеальним варіантом було б переглянуті Європейським центральним банком свого рішення щодо збільшення процентних ставок, оскільки практика показала, що це тільки погіршує економічну ситуацію в багатьох країнах. Це призводить до спаду ділової активності, який надає дефляційний вплив на ринок товарів, праці, збуту та нерухомості.
3
Організуйте державні програми фінансування для відновлення кредитного зростання за допомогою посилення банків і кредитних організацій, що мають недостатню капіталізацію. Банки в свою чергу повинні встановити короткочасну відстрочку по вимогам до ліквідності і капіталу. Також держава повинна організувати фінансову підтримку підприємства малого і середнього бізнесу, які не володіють достатньою кількістю ліквідного майна для отримання кредитних коштів на розвиток.
4
Здійсніть надання ліквідності для платоспроможних держав. Це дозволить уникнути втрати доступу до ринку і різких стрибків в спредах. Справа в тому, що приймаючи вищеперелічені заходи і стратегії, уряд може втратити тимчасово свою кредитоспроможність, тому необхідно організувати великомасштабний стабілізаційний фонд для підтримки таких країн.