Як економити в школі.

Будь-якому батькові дитини старше семи років відомо, що підготовка до школі - це дуже витратний захід. Необхідно зробити велику кількість покупок за дуже невеликий час. Проте, існують способи, що дозволяють уберегти сімейний бюджет від надмірних витрат як на підготовку до школі , там і на витрати під час навчального року.
Вам знадобиться
  • - документи про доходи сім'ї.
Інструкція
1
Якщо доходи у вашій родині низькі - менше прожиткового мінімуму на людину, оформите статус малозабезпеченої родини. Для цього потрібно звернутися в районний відділ соціального захисту з документами, підтверджуючими доходи. В цьому випадку держава забезпечить вам допомогу при оплаті шкільних витрат. Наприклад, діти з малозабезпечених сімей мають право на безкоштовні шкільні обіди, а в ряді регіонів - на субсидії при купівлі шкільної форми, підручників і канцелярського прінадлежностей.Также певні пільги можуть отримати і багатодітні сім'ї, де виховується мінімум троє дітей до вісімнадцяти років.
2
Організуйте колективну закупівлю приладдя для школи. Це можна зробити як на рівні батьківських зборів у класі, так і на загальношкільних. Для цього зустріньтеся з зацікавленими батьками - це можна зробити на батьківських зборах. Знайдіть оптового постачальника форми або підручників, або скористайтесь послугами організації, вже співробітничає з вашою школою. Якщо ви правильно виберіть організацію, економія може бути дуже істотною.
3
Якщо колективні покупки організувати не вдалося, знайдіть спосіб заощадити самостійно. Придбайте для дитини підручники, вже були у вжитку. Якщо ними користувалися акуратно, то різниця буде помітна тільки в ціні. Продавців можна знайти у своїй же школі в старших класах. Також можна продати старі підручники дитини молодшим школярам. Але при цьому зверніть увагу на автора і видання підручника. Часто буває так, що навіть один і той же вчитель щороку змінює підручник, за яким буде проводитися курс.
4
Відвідайте так звані «шкільні ярмарки». Вони зазвичай проводяться у другій половині серпня, а про місце торгівлі можна дізнатися з газетних і вуличних оголошень. Під час таких ярмарків частина товарів для школи можна придбати дешевше, ніж в звичайних магазинах.