Як зробити наливні підлоги.

Наливна підлога - це сучасні покриття, які з двох компонентів, які треба певним чином змішати і нанести на підготовлену поверхню. Якщо ви вирішили залити підлоги самостійно, треба ретельно дотримуватися всі необхідні рекомендації.
Вам знадобиться
  • Чисті ємності для змішування компонентів, дриль з мішалкою, шпатель, швабра, голчастий валик, розчинник, дрантя для очищення інструментів.
Інструкція
1
Спочатку поверхню, куди буде заливатися підлогу, варто заґрунтувати. Очистіть і висушіть основа під підлоги, валиком, пензлем або розпилювачем нанесіть ґрунтовку. Краще зробити кілька шарів. Коли грунтовка висохне, покрийте її спеціальним захисним покриттям в два шари.
2
Коли висохне захисний шар, можна приступати до заливання підлог. Розпакуйте відра з компонентами. Ретельно, але швидко (за 2-3 хвилини) перемішайте компонент А (забарвлений), він повинен стати повністю однорідним. Перелийте компонент А у велику ємність, постійно перемішуючи, додавайте туди компонент Б (він прозорий). Суміш повинна стати також однорідною. Потім перелийте її в ще одну ємність і знову перемішайте. Все треба робити швидко.
3
Вилийте суміш на підготовлену поверхню підлоги і розподіліть за допомогою зубчастого шпателя швабри. Шар треба добре розрівняти. Щоб не залишилося повітряних бульбашок, зверху треба пройтися по заливці голчастим валиком. Валик не треба виймати з суміші, слід катати його безперервно в різних напрямках. Залиште підлогу загустевать, перекривши до нього доступ людей і тварин.
Зверніть увагу
Температура в приміщенні, де заливаються підлоги, повинна бути від 10 до 25 градусів тепла.