Як замінити батареї в квартирі. Як замінити самому батарею.

Якщо вам набридли старі облуплені батареї опалення, ви можете їх замінити. Невже доведеться викликати сантехніка і брати на роботі відгул? Можна вчинити так, а можна зробити це самостійно у вільний час.
Вам знадобиться
  • - нові радіатори;
  • - воздухоотводчики;
  • - пробки-заглушки;
  • - кронштейни для монтажу;
  • - гайковий ключ;
  • - лляне волокно;
  • - силіконовий герметик;
  • - шурупи.
Інструкція
1
Дізнатися, як робочий тиск у мережі опалення. Уточніть діаметри відвідних і подають труб. Зробіть виміри, враховуючи ширину віконного отвору і висоту від підлоги до підвіконь. Вони стануть в нагоді вам при виборі нового радіатора. Визначте необхідну потужність нової батареї , враховуючи теплотехнічні показники зовнішніх стін, типів віконних блоків і розміру приміщення, яке потрібно опалювати. Якщо ви не можете розрахувати ці показники самостійно, зверніться за допомогою до професіоналів. Всі підрахунки передайте в інстанцію, яка видає дозволи на заміну опалювальних приладів. Дочекайтеся отримання позитивної відповіді.
2
Зніміть стару батарею, акуратно розкрутивши різьбові з'єднання. Приготуйте новий радіатор, намотайте на нарізні сполучення лляне волокно для ізоляції, покрийте їх силіконовим герметиком. Приступайте до прикручування перехідника.
3
Проведіть установку повітрявідводчика. Ще раз змастіть з'єднання силіконовим герметиком.
4
Приєднайте кронштейни, на які буде навішуватись батарея. Перевірте, наскільки міцно вони тримаються. Встановіть нову батарею.
5
Проведіть установку кульових кранів на отводящую і подводящую труби і з'єднайте нову батарею з опалювальним трубопроводом. Не забудьте стравити повітря. Новий радіатор готовий нагрівати ваш будинок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3BaaUUG4JZE
Зверніть увагу
Якщо ви не впевнені у своїх силах, не варто затівати заміну батареї. Краще звернутися до професіонала. Однак при дотриманні всіх інструкцій замінити радіатор зовсім не складно.
Корисна порада
Найкраще міняти батареї в період, коли опалення вимкнене (наприклад, влітку). Якщо ви змушені робити це в період опалювального сезону, вам доведеться звернутися у відповідну організацію для отримання дозволу на вимикання централізованого опалення в будинку.